notice Opmerking: Neem altijd contact op met uw leverancier om te bepalen of het coronavirus (COVID-19) van invloed is op uw bestelling. close

Vrouwen voetbal team world jersey foto

US$ 15,00 / Set | 5 Set (Min. bestelling)
kleur:
Zwart Light Blue Beige Golden
grootte:
S
US$ 15,00
- +
beschikbaar
M
US$ 15,00
- +
beschikbaar
l
US$ 15,00
- +
beschikbaar
All 4 Options
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
15 dag(en) na ontvangen van betaling
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Bestelling: 5 Set)
Afbeeldingen bewerken (Min. Bestelling: 5 Set)

Meer

Aangepaste verpakking (Min. Bestelling: 1000 Set) Minder
Voorbeelden: US$ 50,00 /Set, 1 Set (Min. Order): Voorbeelden kopen
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 50,00 /Set, 1 Set (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type product:
Sportswear
sportkleding type:
Soccer
soort voeding:
OEM-service
geslacht:
Unisex
leeftijdsgroep:
Volwassenen
stijl:
Sets
naam van het team:
Aangepaste
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
GZBOKA
modelnummer:
F18-4
Model hoogte & gewicht:
1.86 m 80 kg
Technologie:
Sublimatie Printproces transfer afdrukken, Borduurwerk, Kleur Afdrukken
Ontwerp & Logo:
Aangepaste
Soort voeding:
OEM, ODM Service
Stof:
100% polyester ademende Stof
Gewicht:
150g/160g/180g
Kleur:
Elke kleur is beschikbaar
Instructies:
Hang droog, niet droog schoon/ijzer/bleekmiddel
Kenmerken:
Ademend, Snel Droog, Comfortabel, Vocht Wicking en nooit vervagen
Geschikt Voor:
Kinderen, Vrouw en Mannen

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
42X32X1.5 cm
Brutogewicht:
0.35 kg
Levertijd: :
Hoeveelheid(Set) 1 - 600 601 - 2000 2001 - 10000 >10000
Geschatte tijd (in dagen) 15 25 40 Te overleggen

Product Beschrijving

GZBOKA thaise uniformen jersey kit top qualite college jersey voetbal uniformen

1. sublimatie Afdrukken (Warmte-overdracht Afdrukken),Kunt u afdrukken op elke centimeter van uw jersey.

2. geen kleur limiet, geen verkleuring en nooit wash-off.

3. snel droog, Ademend, Vocht Wicking, Comfortabele slijtvaste polyester materiaal, beter voor sportkleding.

Gedetailleerde

 

Hot-selling
Size/Stof/Kleur

MAATTABEL (IN CENTIMETERS)

We kunnen ook maakt jersey volgens uw specifieke maattabel

MEN'SSMLXLXXLXXXL
1/2 Borst505254565860
Body Lengte687072747678
Mouw Lengte37.53940.54243.545
Manchet17.217.918.619.32020.7
Shorts Hoofd size2930.53233.53536.5
Lengte van Shorts454749515355

 

DAMESSMLXL
1/2 Borst41434547
Body Lengte61636567
Mouw Lengte25262728
Manchet1515.51616.5
TailleOmtrek36384042
Breedte van Zoom43.545.547.549.5
Shorts Hoofd size24252627
Lengte van Shorts40424446

 

KINDEREN1416182022242628
Body Lengte4346495255586164
1/2 Borst32.534.536.538.540.542.544.546.5
Mouw Lengte22.52425.52729313335
Manchet12.51313.51414.51515.516
Lengte van Shorts3032343637.53940.542
Shorts Hoofd size1819202122232425

 

Productie Flow

OVER ONS

 

Verpakking & Verzending

FAQ

 Q: Zijn u een fabriek of handel bedrijf?
A: Wij zijn een professionele sublimatie sportkleding fabrikant met de belangrijkste focus op ontwerp,
Productie, en onderzoek & ontwikkeling.
Q: we niet de jersey ontwerp nu, kunnen we de jersey?
EEN: Ja zeker, pls vertel ons uw idee over de jersey, onze ontwerper zal u helpen ronden het ontwerp.
Q: Wat Is uw MOQ?
EEN: Voor sublimatie bestelling, MOQ is 10 stuks

Q: Heeft u ondersteuning ODM/OEM service??

EEN:We kan bieden service op maat voor klanten logo en patroon, volledige sublimatie printproces, als klanten nodig meer proces eis, de details en de extra kosten zijn bespreekbaar.

Q: Kan ik een lagere prijs als IK om grote hoeveelheden?
A: Ja, goedkopere prijzen met meer grotere maat orders.

Q: Kan IK toevoegen of verwijderen items uit mijn bestelling als ik mijn geest?
A: Ja, maar je moet zo snel mogelijk vertellen. Als uw bestelling is gedaan in onze productie lijn, kunnen we niet veranderen. Het is ongeveer 2 dagen na bevestiging van de bestelling.

Q: Wanneer u verzending mijn bestelling?
A: Normaal 10-30days na ontvangst van uw betaling, maar het kan worden onderhandeld op basis van afname en productie schema.

Q: Kan l krijgen een sample voordat bulk bestelling en wat uw sample beleid?
A: Zeker! We lading USD50 voor elk monster, die zal worden terugbetaald zodra krijgen bestelling bevestigen.
Q: Hoe kan u garanderen de productie kwaliteit?
EEN: We hebben volledige strikt proces van kwaliteitscontrole systeem-van ontwerp, printen, snijden, naaien om verpakking

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.