Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen

  • 5-49 Stuk
    US$ 5,23
  • 50-99 Stuk
    US$ 5,07
  • 100-499 Stuk
    US$ 4,92
  • >=500 Stuk
    US$ 4,61
kleur:
10089 10090 10088
grootte:
M
- +
beschikbaar
L
- +
beschikbaar
XL
- +
beschikbaar
All 4 Options
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
2 dag(en) na ontvangen van betaling
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Bestelling: 200 Stuk)
Aangepaste verpakking (Min. Bestelling: 1000 Stuk)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Bestelling: 200 Stuk) Minder
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 6,23 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
geslacht:
Vrouwen
type product:
Blouses & Tops
leeftijdsgroep:
Volwassenen
Clothing Length:
Regulier
Patronen:
Bloemen
Kraag:
Bow
Mouwlengte (cm):
Kort
Decoratie:
Bow, Gedrukt
soort voeding:
In-Stock Items
beschikbare hoeveelheid:
200
materiaal:
Spandex / Polyester
soort stof:
Melk zijde, 92% polyester, 8% spandex
mouw stijl:
Regulier
top type:
Shirt / Blouse
techniek:
Afgedrukt
functie:
Anti-Shrink, Antirimpel, Breathable, Milieuvriendelijke, Plus Size, Quick Dry
seizoen:
Herfst
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
ZERON METER
modelnummer:
TOM10088
Stijl:
Casual, Mode, casual vrouwen blouses
Product Naam:
Eenvoudige dames casual bloemen tops voor vrouwen
Kleur:
Witte vrouwen blouses en shirts,
Seizoen:
Zomer bloemen blouses tops voor vrouwen
Trefwoorden:
Casual tops voor vrouwen, bloemen tops voor vrouwen, simple tops voor vrouwen
Size:
S-XXL casual tops voor vrouwen
Gelegenheid:
Casual, dagelijks, dating, casual, werk office Schilderen casual tops voor vrouwen
Beschrijving:
Korte mouw Chinese Inkt En Wassen Gedrukt T casual tops voor vrouwen
Geslacht:
Vrouwen, casual tops voor vrouwen
Feature:
Korte sleevesimple dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
20X20X5 cm
Brutogewicht:
0.25 kg
Type pakket:
Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen
Levertijd: :
Hoeveelheid(Stuk) 1 - 10 11 - 50 51 - 100 >100
Geschatte tijd (in dagen) 2 5 7 Te overleggen

 

Accepteren Custom Uw Logo Label

 

 

 

Hot koop artikelen

 

 

 


 

 


 

 

 

 

Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen

 

 

           Product Beschrijving

 

Item

Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen

MateriaalKwaliteit stretchy blouse
KleurWit, vele patronen, of als uw vereiste
LogoCustom design op uw unieke mark.
SizeXs sml xl xxl xxxl xxxxl Plus Size EU norm, Amerikaanse standaard, afrikaanse standaard of zoals vereist.
FeatureEffen kleur, off shoulder, voet lengte, ruche ontwerp, kon worden Anti-Shrink Anti-Statische Anti-Rimpel Ademend Plus Size
StijlCasaul, mode, formele ontwerp, pak voor kantoor, zakelijke, werken, carrière, avond party
WassenGeschikt voor droge-schoon en water reinigen.
Levering

3 dagen voor instock item

7 dagen voor monsters na ontvangen het monster vergoeding,
30 dagen voor massaproductie na ontvangst van de aanbetaling.

Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen

 

 

Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen 

Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen

 

 

Maattabel:

 

 

SizeMLXL2XL
Lengte (cm)6970.271.472.6
Borst (cm)4345.54850.5
Schouder (cm)3738.239.440.6
Hals (cm)26.52727.528
Mouw lengte (cm)1616.51717.5
Bricp (cm)1515.51616.5
Mouw opening (cm)1515.51616.5
Zoom (cm)86.58991.594

 

Groothandel orginal ontwerp korte mouw zomer gemeenschappelijke eenvoudige dames kleding online casual bloemen tops voor vrouwen
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trendy Fashion dames Casual lente blouse Lange Mouw Vrouwen nieuwste gedrukt blouse ontwerpen 2018

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag

Gelijksoortige producten in andere categorieën:

Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.