Grafsteen Onthulling Uitnodigingskaarten Grafsteen Met Rose Carving
Xiamen Wanfu Trade Co., Ltd.
19 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
garantie
5 Jaar
After- sales service
Other
Project Oplossing Vermogen
Anderen
Toepassing
Appartement
Ontwerp Stijl
Moderne
plaats van herkomst
Fujian, China
WFCM
modelnummer
WF-tombstone 14
gebruik
Cemetery
stijl
Europese
Brand Name
OEM or WFCM
Usage
Cemetery
Style
European
Color
Black Brown Etc
Finished
Polished
Name
Natural Granite Tombstone
Size
Customized Size
Design
Line Carving
MOQ
1 Set
Other Service
Letters Engraving
Verpakkingsdetails
Three sets in a wooden crate or as your demand.
Port
xiamen
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen
5000 Stuk/stukken per Month
Hoeveelheid (sets)
1 - 50
51 - 150
151 - 200
> 200
15
17
18
1 - 19 sets
US$ 255,00
20 - 49 sets
US$ 220,00
50 - 99 sets
US$ 170,00
>= 100 sets
US$ 69,00
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op