Stoomketel, Gas Stoomketel, hoge Druk en Grote capaciteit Bereik

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 1,00 - US$ 2,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken (Min. Order)
modelnummer:
BSG, SSB SSB
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
garantie:
2 Jaar
After- sales service:
ingenieurs om service machines in het buitenland
plaats van herkomst:
Ankara, Turkey
naam van het merk:
Caldomax
type:
Once Through
stijl:
Horizontaal
gebruik:
Industriële
uitgang:
Stoom
structuur:
Vuurbuis
gewicht:
10 T
brandstof:
Gasgestookt
druk:
Hoge druk
certificering:
CE, ISO 9001
Afmetingen( l* w* h):
1*1*1
Toepasselijk Industrie:
Hotels, Kledingstuk Winkels, Bouwmateriaal Winkels, Fabriek, Machines Reparatie Winkels, Food & Beverage Fabriek, Boerderijen, Restaurant, Thuisgebruik, Retail, Voedsel Winkel, Afdrukken Winkels, Bouw werkt, Energie & Mining, Food & Beverage Winkels, Reclame Bedrijf
Capaciteit:
1-30 t/h
Nominale werkdruk:
3-30 bar
Garantie:
2 jaar
Trefwoorden:
Natuurlijke Gas Stoomketel
Thermisch rendement:
91
Product naam:
Stoomketel turkse
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
1 Bag/Bags per Month It depends on to offer details...
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Standart Verpakking, we kan FOB of CIF
Port
Istanbul, mersin

HOGEDRUK STOOMKETEL

 

 

productie normen zijn geproduceerd door computer-aided design en hoge productietechnologie overeenkomstig TS EN12953 richtlijn om TRD drukvat richtlijn.

 

door zijn lage water volume en hoge stoom voorraad gebied, het produceert steady en hoge kwaliteit stoom overeenkomstig plotselinge stoom tractions. vanwege de kleine volume water, de regime binnenkomt snel en onnodig energieverbruik wordt voorkomen.

 

het produceert meer droge stoom met optimale verwarming oppervlak. vanwege lage rook path weerstand, brander elektriciteitsverbruik is afgenomen en meer comfortabele brandende is voorzien. de vlamvertragende type asbak heeft verhoogd de sterkte van de verbrandingskamer en gemaakt het flexibel tegen thermische spanningen.

 

met de drie-pass eierkoker ontwerp, de verbrandingskamer belasting minder dan 1.2 MW/m & sup3;. de lage verbrandingskamer belasting biedt zeer efficiënte verbranding en milieuvriendelijk lage emissie tarieven.

 

vanwege het feit dat de vlam rook pijpen zijn spiegel gelast, het is geschikt om werk veilig en de gemak van pijp vervanging verlengt de ketel leven. afhankelijk systeem efficiëntie, de rookgas temperatuur worden verhoogd door 5% door warmte-overdracht van de economiser om de feed water of brander brandende air.

 

door gebruik hoge dichtheid optimale isolatie materiaal, warmte verlies gereduceerd minimum niveau en boiler efficiëntie verhoogd. afhankelijk werkdruk, de ketel efficiency is tot 91% zonder de economizer en dus de maximale efficiëntie is bereikt met minimum brandstof verbruik. 20 bar verzadigde stoom op 100 kg/u om 30 t/h op 0.5 bar biedt industriële gebruik gebied met 400 ° C hot stoom productie.

 

 

eierkoker Modelverwarming Oppervlakstoom Capaciteitwarmte Capaciteiteierkoker Breedteeierkoker Hoogteeierkoker LengteBoiler Schoorsteeneierkoker Gewicht 6 bareierkoker Gewicht 8 bareierkoker Gewicht 10 bar
 (m2)(kg/h)(KW)(mm)(mm)(mm)Ø (mm)(ton)(ton)(ton)
VpMax-Gas156754401600190029002202,52,62,7
VpMax-Gas2511007151800200035003003,33,53,7
VpMax-Gas3013508801900215037003003,63,84
VpMax-Gas40180011702100240040003505,25,45,7
VpMax-Gas50225014652100240044004005,86,26,8
VpMax-Gas60270017602200250044004006,36,87,2
VpMax-Gas70315020502300260044504006,77,27,6
VpMax-Gas80360023502400270046004507,58,28,6
VpMax-Gas90400026002450275049005008,28,89,7
VpMax-Gas100450029302500280050005008,99,410
VpMax-Gas1105000325525002800540053010,210,811,3
VpMax-Gas1255600366026002900560060010,811,512,2
VpMax-Gas135600039002600290059006001212,613,2
VpMax-Gas1557000456028003100605065013,514,214,4
VpMax-Gas1808000521029003200615070015,216,317,2
VpMax-Gas2009000586030003300650075016,21718,3
VpMax-Gas235100006510310034006700800181920,2
VpMax-Gas25011250732532003500700085018,619,620,6
VpMax-Gas27512000781033003600707590020,321,322,8
VpMax-Gas30013500879033003600720090021,922,123,5
VpMax-Gas33515000976536003900730090027,628,930,3
VpMax-Gas350160001041537004000740095028,429,531,4
VpMax-Gas4001800011720375040507600100031,833,435,2
VpMax-Gas4502000013025380041007750100034,335,637,8

 

 

skype: semtesmekanik

elektrische stoomketel, gas stoomketel, kolen gestookte stoomketel,

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.