ST201001 Aluminium Druk Hete Kamer Spuitgieten molding machine

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 100.000,00 - US$ 200.000,00 / Set | 1 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
ST201001
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
Toepasselijk Industrie:
Hotels, Kledingstuk Winkels, Bouwmateriaal Winkels, Machines Reparatie Winkels, Fabriek, Food & Beverage Fabriek, Boerderijen, Restaurant, Thuisgebruik, Retail, Voedsel Winkel, Afdrukken Winkels, Bouw werkt, Energie & Mining, Food & Beverage Winkels, Reclame Bedrijf
plaats van herkomst:
Zhejiang, China (Mainland)
naam van het merk:
SAIYUE
Afmetingen( l* w* h):
8010x1985x2940mm
garantie:
12 maanden
After- sales service:
Veld onderhoud en reparatie service
Staat:
Nieuwe
Spanning:
Zoals vereist
Gewicht:
24000
Naam:
Aluminium Druk Hete Kamer Spuitgieten molding machine
Kleur:
Maatwerk
Bediening:
Automatische
Verpakking:
Houten Casee
PLC Taal:
Engels of andere
Levertijd:
30 werkdagen
staat:
Nieuw
Vermogen( w):
11-110
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
60 Set/Sets per Year
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Krimpfolie + bubble (optioneel) + caton + pallets (facultatief) voor Aluminium Druk Hete Kamer Spuitgieten molding machine
Port
NINGBO/SHANGHAI

Specificatie

TonH/30DH/50DH/90DH/130DH/160DH/200D
KlemkrachtKN300500900130016002000
Open SlagMm200230280350350400
Ejector KrachtKN35506088108108
Ejector BeroerteMm5060608585100
Die-Dikte (Min-Max)Mm120-320120-340120-360170-450205-505250-550
Ruimte Tussen Tie-BarsMm241x241310x310360x360409x409459x459510x510
Diameter van BarsMm455665758090
Injectie PositieMm000000
Injectie KrachtKN356588108108130
Injectie SlagMm110130150150150175
Los SlagMm200192200200200200
Injectie GewichtKg0.61.11.52.12.53.3
Injectie Plunger DiameterMm455060657075
Systeem WerkdrukMpa161616161616
Droog Cyclus TijdS≤5≤5. 5≤7≤7≤7
Motor PowerKW7.51111151515
Pot CapaciteitKg160250350360360720
Brandstof Olie VerbruikenKg/h3.64.84.84.84.86.3
Elektrische Oven PowerKW202424303042
Tank CapaciteitL250300400400400400
Machine GewichtKg300035004600580061507900
Totale Afmetingen van Machine (L x B x H)Mm3400x1640x21003400x1450x18004220x1700x52005200x1630x23505600x1630x25805950x1750x2600

 

 

Bedrijf Informatie

Ons bedrijf deals met de onderzoek en productie van high-end spuitgietmachine serie voor vele jaren. Hoofdkantoor is gevestigd in Ningbo Economische & Technische Ontwikkeling Zone (Beilun) dat is che primaire ontwikkeling zone in China, covers tientallen meer dan 60000M2. ze stellen de bewerking fabriek, hoofdkwartier verwerking workshop en montage workshop, er zijn enterprise engineering technologie centrum, spuitgietmachine divisie onderzoek laboracory. de implemencation PDM procedures ontwerp. ERP beheerder systeem, Che CAM extra productie informatie techniek van onderdelen verwerking, ons bedrijf krijgen de certificering van ISO kwaliteit management systeem en de certificering van CE. wo combineren de buitenlandse geavanceerde professionele technische, up-to-date test en fysieke en chemische, bereiken kwaliteitsborging.
Onze hoge precisie plastic injectie machine serie geavanceerde technologie. innovatie. Toonaangevende marketjay stress op kwaliteit oprecht dienen klanten, creëren ecxellence gezamenlijk met klanten.

 

 

Certificering

 

 

Tentoonstelling

 

 

FAQ

Q1. Wat is uw termen van verpakking?
A: Algemeen, we pakken onze goederen in houten dozen. Als u hebben wettelijk geregistreerd patent,
Kunnen We de goederen verpakken in uw branded dozen na het krijgen van uw vergunning letters.

Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 40% als storting, en 60% vóór levering. We tonen u de foto's van de producten en pakketten
Voordat u betaalt de balans.

Q3. Wat is uw leveringsvoorwaarden?
EEN: EXW, FOB, CFR, CIF, FAC.

Q4. Hoe over uw levertijd?
A: Algemeen, het zal 30 tot 60 dagen na ontvangst van uw voorschot. De specifieke levertijd hangt
Op de items en de hoeveelheid van uw bestelling.

Q5. Kan u produceren volgens de monsters?
A: Ja, we kunnen produceren door uw monsters of technische tekeningen. We kunnen bouwen de mallen en armaturen.

Q6. Wat is uw proef orde beleid?
EEN: We kunnen trail bestelling. Wanneer u afwerking assembleren de aluminium radiator mal voor de eerste schimmel, onze enginner zal komen om uw fabriek en bieden suggestie van hoe onze schimmel soepel.

Q7. Doen u test alle uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben 100% test vóór levering

Q8: Hoe maak je onze business langdurige en goede relatie?
EEN: 1. We houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om onze klanten voordeel;
2. We respect elke klant als onze vriend en we oprecht zaken doen en vrienden maken met hen,
Ongeacht waar ze komen uit. 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.