Mouwloze mermaid jurk 2020 hot koop dames kantoor bodycon jurken

  • 2 - 99 stukken
    US$ 34,56
  • 100 - 499 stukken
    US$ 33,85
  • >=500 stukken
    US$ 33,14
grootte:
l M S XL
kleur:
Zwart en wit
Verzending:
Ondersteuning Zeevracht
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 1000 >1000
Geschatte tijd (in dagen) 10 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 100 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 100 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 100 stukken) Minder
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
leeftijdsgroep:
Volwassenen
kleden type:
Casual Dresses
Patronen:
Geen
Taille:
Natuurlijk
Halslijn/kraag:
O-Neck
Lengte jurken:
Enkellengte
Stijl:
Casual
Silhouette:
Straight
Seizoen:
Lente
Mouwlengte (cm):
Mouwloos
Decoratie:
Geen
soort voeding:
OEM-service
materiaal:
100% Cotton
soort stof:
Chiffon
techniek:
Effen geverfd
functie:
Antistatisch, Antirimpel, Breathable, Dry Cleaning, Duurzame
plaats van herkomst:
China
mouw stijl:
Korte mouwen
Trefwoorden:
Premium Korte mouwen bandage corset midi jurk
Kleur:
Rood
MOQ:
100 stuks
Type:
Casual
Patroon Type:
Effen
Size:
S-XXL
Verpakking:
1pc/polybag
Geschikt seizoen:
Lente Zomer Herfst Winter
Type jurk:
Casual Jurken
Gewicht:
0.6
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Piece/Pieces per Day OEM side split maxi mexican embroidered dress
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 pcs per poly bag
40-60 pcs/carton
Carton: 60*40*32 cm/60*35*30 cm elke speciale pakket als uw eisen
Stijlvolle mooie dame japon ruche kleding bell mouwen v-hals side split maxi mexicaanse geborduurde jurk met kwastje
Port
Guangzhou, Shenzhen, Shanghai
Levertijd: :
Hoeveelheid(Pieces) 1 - 1000 >1000
Geschatte tijd (in dagen) 10 Te overleggen

Welkom op onze OEM & ODM fabriek

Waarom voor ons kiezen?

1: Guangzhou professioneleKleding Fabrikant/fabriek met eigen designer team.

2: accepteren OEM & ODM service.

3: snelle ontwikkeling met over 200 nieuwe ontwerpen maandelijks.

4: bestelling met mix kleuren, maten.

5: kleine hoeveelheid in voorraad bestellingen beschikbaar.

6: ervaren en opgeleid QC team zorgen product kwaliteit.

Product Beschrijving

          Mouwloze mermaid jurk 2020 hot koop dames kantoor bodycon jurken

Product NaamMouwloze mermaid jurk 2020 hot koop dames kantoor bodycon jurken
Model NummerH5399
Materiaal1. 10% polyester. 90% spandex. 2.90% rayon 10% spandex
SizeS, M, L, XS
KleurElke kleur voor OEM orde
Mini Orde100 pcs
Leverancier TypeOEM/ODM
SeizoenLente, Zomer, Auturmn, Winter
Productie LijnJurk, Rok, Top, Broek, Jumpsuit, Badpak ......
GelegenheidJaarvergadering/diner/party/bruiloft/bruid bruidsmeisje toast/optredens
Nieuwe CollectieMeer dan 30new arrivals stijlen elke maand
Netto gewicht0.3 kg-0.8 kg (volgens de verschillende stijlen en maten)

 

SizeXSSML
BUSTE Inch30-31.532-33.534-35.536-37.5
TAILLE Inch23.5-2525.5-2727.5-2929.5-31
HOGE Inch30.5-3232.5-3434.5-3636.5-38
LAGE HEUP Inch34-35.536-37.538-39.540-41.5
 
BUSTE cm76-8081-8586-9091-96
TAILLE cm60-6465-6970-7475-79
HOGE HEUP cm78-8283-8788-9293-97
LAGE HEUP cm86-9091-9596-100101-105
 
UK4-66-1010-1212-14
USA0-22-46-810-12
Europa32-3434-3838-4040-42
Australië4-66-1010-1212-14
Gerelateerde Producten
Hot Producten
Bedrijf Informatie

 

 

Guangzhou Shengyi Kleding Co, Ltd., Gevestigd in Guangzhou Panyu District, is een combinatie van productie en handel, industrie en handel integratie business.Onze producten omvatten voornamelijk verschillende stijlen vanVrouwen JurkenTopsJumpsuitsBroek ,RokkenEtc.

Kunnen wijOEMEnODMService vanwege onze eigen fabriek en design team. Onze klanten zijn uit binnen-en buitenland. Elke maand, kunnen we ontwerp200 nieuwe stijlen. Als u geïnteresseerd bent in onze ontwerpen, neem danContact onsVrij. Welkom bij ons bedrijf!

 

<<< Onze Fabriek Show>>>

Drie 2000 vierkante meter fabrieken, elk met ongeveer 200 werknemers.

1000 vierkante maters magazijn

Geavanceerde apparatuur en professionele R & D afdeling

 

FAQ

 U kunt ons onderzoek voor uw geïnteresseerd stijlen, zullen wij antwoorden u binnen 24hours. Of u kunt ons de model No. van deProducten je wilt, dan zullen we een prijslijst met details voor u. u kunt ook alle uw interterestd stijlen in uwWinkelwagen en stuur ons een gemengde order. We zal controleren vracht en berekenen totaal voor u.

 
Welkom om
Guangzhou Shengyi Kleding Co, L. t. d
 
Contact ons: Tel/wechat/whatsapp: 008618366493750
 
Adres: Nr 401, Bldg. 3 no.1 7 Dengyun Road, Tangbu Oost dorp, Nancun Stad Guangzhou, guangdong. China
u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.