De minimale ordehoeveelheid is 10
0/10
vanafUS$ 12.00
Verwerkingstijd 5 dagen  
Verzending
Overeen te komen
Totaal
Overeen te komen
loading...
Total Trading Staff (3)
Total Floorspace (637㎡)

noticeOpmerking:Wees alstublieft voorzichtig en controleer bij uw leverancier of dit product bedoeld is ter bescherming tegen virussen en of het coronavirus (COVID-19) uw bestelling zal beïnvloeden.close

imagevideo-icon
Click here to expended view
  • video-iconimage
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
loading...

Single mode Duplex G652D/G657A 9/125 SC/APC to SC/ APC 2M 2.0mm Fiber Optic Patch cord

  • 10 - 99 stukken
    US$ 1,20
  • 100 - 499 stukken
    US$ 1,15
  • 500 - 999 stukken
    US$ 1,10
  • >=1000 stukken
    US$ 1,05
Specificatie:
SC/APC-SC/APC-DX-SM-2.0MM-2M
total_price
view_details
Maatwerk:
Label(Minimale bestelling 1000 stukken)
Aangepast logo(Minimale bestelling 1000 stukken)

Meer

loading...
loading...
loading...
loading...
Verdachte activiteit rapporteren
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
Not exactly what you want? 1 request, multiple quotations Get Quotations Now >>