Gerecycled wpc kunststof breker/wpc hulpmachine/verpletterende machine hoge output

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 5.000,00 - US$ 100.000,00 / Set | 1 Set/sets 1 set van plastic verpletterende machine (Min. Order)
modelnummer:
BW700 crusher
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 60 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
plaats van herkomst:
Shandong, China
naam van het merk:
Tongsan WPC Verpletterende machine
gebruik:
Gerecycled plastic crusher/gerecycled wpc product verpletterende machine
soort kunststof:
PP/PE/PVC/gerecycled wpc
as ontwerp:
Dubbel
spanning:
220 V
Afmetingen( l* w* h):
4 m * 1.5 m * 2 m verpletterende machines
certificering:
ISO9001/CE
After- sales service:
Video technische ondersteuning, Gratis onderdelen, Veld installatie, inbedrijfstelling en training, Veld onderhoud en reparatie service, Online ondersteuning
garantie:
1 jaar
Na-sales Service:
Ingenieurs beschikbaar voor dienst machines overzeese
Naam:
Gerecycled wpc plastic crusher/wpc hulpmachine
Rotary blade dia.:
480mm voor verpletterende machine
Hoeveelheid van roterende blade:
12 stuks blade voor crusher
Hoeveelheid van stationaire blade:
4 pcs crusher freesmachine
Diafragma van screen mat:
10mm-12mm
Voeden diameter:
720mm * 400mm
Verpletterende kamer diameter:
700*500mm
Verpletterende capaciteit:
400-1000 kg/u
Hele machines gewicht:
2000 kg
vermogen:
45KW
capaciteit:
400-1000 kg/u
Vermogen( w):
45kw
gewicht:
2000kgs crusher
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
2 Set/Sets per Month 20sets wpc crusing plastic machine one year
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Gedekt door anti- stof verpakking dan volgens de export verpakking
Port
Qingdao
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 60 Te overleggen

 Gerecycled wpc plastic crusher/wpc hulpmachine

 

Product Beschrijving
Plastic crusher Introductie

Plastic crusher/WPC verpletterende machine is ontworpen om verpletteren verschillende soorten plastic en rubber met thermoplasticity zoalsPlastic profiel, pijp, staaf, draad, film en afval rubber producten. De daaruit graan kan gebruikt voor extrusie en injectie.

 

Plastic crusher/WPC verpletterende is goed gebruikt voor terugwinnen grote profielen en buizen voor zijnSterke verpletterende capaciteit, hoge output en stabiele prestaties. Uitgerust met automatische materiaal tekening machine, de automatisering graden van de crusher is sterk verbeterd.

 

De belangrijkste techniek parameter

Para. & frasl; ModelSWP160SWP260SWP360SWP400SWP500SWP630
Rotary blade dia.160260360400500630
Moving blade snelheid480580536404550401
Bewegende mes stuk nummer3335123
Zeef gat dia.81010121012
Korrelgrootte3-83-103-103-103-103-10
Breaking capaciteit60-120250-300300-400300-450400-1000700-1500
Motor power37.511152230

 

Artikel foto

 

WPC productie machine introductie:

 

Naam van machineFotoInleiding
Hout verstuiver/freesmachine Frezen/pulverizering gerecycled hout korst, tarwe kaf, rijstschil in poeder
Mixer Wpc materiaal mengen voor voeden extruder

Crusher

 

Verpletterende gerecycled hout plastic in deeltje

PVC WPC Foam Board Extrusie Lijn

 

 

Extruderen PVC WPC board producten

PVC WPC Holle Deur Boord Productielijn

 

Extruderen wpc deurpanelen producten

 

WPC vensterbank profiel machine

 

 

Veranderende de schimmel kan produceren verschillende model van producten, zoals decking, pavilion, hek, bench, etc.

 

  

Bedrijf Informatie

 

Onze Machines Verwerking Flowchart

 

 

Ons Bedrijf & Machines

 

 
Verpakking & Verzending

 
FAQ

Klanten & Salers

 

Q.: Zijn u een handel bedrijf of een fabriek?

EEN.: WE zijn een fabriek die zaken doen in machines lijn voor meer dan 15years. 

Q.: Wat is de WPC productielijn prijs?

EEN.:THij WPC PVC foam board extruderen lijn is ongeveer 100,000 usd-150,000 usd. De details prijs en verdere informatie, voeg Dan mijn skype: Lucylv33En stuur een onderzoek naar mij.(Mevrouw Lucy)

Q.: Bezoek fabriek?

EEN.:YOu alleen moeten bevestigen de tijd en uw bereiken plaats dan zullen we regelen om pick up u van luchthaven of hotel om onze fabriek. Welkom u!

Q.: Levertijd?

EEN.:WE hebben de WPC machines lijn in aandelen, na onze Rekening Afdeling bevestigen uw betaling, zullen we de levering goederen binnen 40days.

Q.: Betalingsvoorwaarden?

EEN.:30% van totale bedrag moet worden betaald door T/T als aanbetaling, de balans (70% van totale bedrag) moet worden betaald vóór levering door T/T of bevestigd onherroepelijke L/C op zicht.100% bevestigd onherroepelijke L/C op zicht ook kan worden aanvaard door onze fabriek. 

Q.: Installant en test?

EEN.: SEller sturen technicus naar koper fabriek geïnstalleerd en getest de machines, leren de werknemersHoe het te gebruiken.De koper moet betalen de vergoeding van tickets, accommodatie en de salaris van werknemers 80 dollar Per dag per persoon.

 
Onze Diensten

Onze Diensten 

1.Zullen We provice de Haalbaarheid Analyze Rapport voor de hout-plastic project.

 

2.We zullen de model selectie en technische parameter voor hout-plastic machines.

 

3.We zullen de ontwerp voor de plant en elektrische power accounting voor de faciliteiten.

 

4.We zullen de ontwerp voor hout-plastic formular acording de product eisen.

 

5.We zullen de technologie van wood-plastic product oppervlaktebehandeling.

 

6.Wij bieden techniek training voor operator.

 

7.Zullen We bieden oplossing voor de praktische probleem tijdens de productie.

 

8.Zullen We installeren en test de machine voor gratis.

 

9.Zullen We provideturnkey project aan klanten.

 

Service voordat order

1. Supply de Turnkey Project, inclusief de machine layout en workshop layout.

 

2. Supply de Gratis monsters voor referentie en controleren.

 

3. we produceren de spiraal/gegolfd pijp schimmel door fabriek, kunnen we verschillende grootte van schimmel als voor uw tekening.

 

Service na bestelling

 

Een. Test de machine voordat levering vrij.

 

B. Ingenieurs naar installeren en test de machine in klanten fabriek.

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.