Polyester Motorfiets Regen Pak Voor Heren Waterdicht Windjack En Broek Hooded Regenjas

  • 500 - 999 stukken
    US$ 13,00
  • >=1000 stukken
    US$ 12,00
kleur:
Navy
grootte:
l M S XL XXL
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 500 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 500 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 500 stukken) Minder
Voorbeelden:
US$ 75,00 /Stuk | 1 Stuk (Min. Order) | Voorbeelden kopen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type:
Raincoats
Raincoat/Rain-proof Pants/Rain Cape:
Rainwear
Poncho style:
Single-person Rainwear
Product:
Rainwear
Geslacht:
Mannen, Vrouwen
Leeftijdsgroep:
Volwassenen
materiaal:
100% polyester met PVC coating
plaats van herkomst:
Hubei, China
naam van het merk:
Hawk/Bespoke
modelnummer:
RWS017
Product Type:
Pak
Stof Type:
Taffeta
Stijl:
Gevoerd
Seizoen:
Lente, Herfst
Gebruik:
Motorfiets
Feature:
Waterdicht
Materiaal:
Polyester/PVC gecoat
Toepassing:
Regenkleding/Regen
Kleur:
Navy Of Aangepaste
Size:
S-XXL Of Aangepaste
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
5000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1pc/polybag, 30pcs/58*38*35cm/20kgs G.W./CTN
Port
Ningbo/Shanghai/Shenzhen
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(Pieces) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Te overleggen

 

PRODUCT BESCHRIJVING

 

 

 

 

 

Polyester Motorfiets Regen Pak Voor Heren Waterdicht Windjack En Broek Hooded Regenjas (RWS017)
Stof Samenstelling:

100% polyester met PVC coating

Stof Gewicht:110gsm
Stof Textuur:210T
Stof Kleur:Navy
Stof Kenmerken:Waterdicht

  

Kenmerken en Details:

1. CF sluiting met rits, en knoopsluiting sluiting met klittenband
2. Storm manchet en storm rok voor winddicht
3. Hood en onderkant zoom passen met koord en stoppers
4. Front cargo zakken dicht met klittenband
5. elastische manchet en broek taille

 

MAATTABEL

 

SizeXSSMLXLXXL
CB lengte767778798081
Borst breedte120124128132136140
Taille breedte104108112116120124
Mouw lengte747576777879
Binnen naad lengte697173757779
Buiten naad lengte Incl. WB103106109112115118

 

Warme Herinnering: Hoop Dat u begrijpt dat de bovenstaande grootte heeft een tolerantie van 1-3cm

 

GERELATEERDE PRODUCTEN

 

 

 

 

VOORWAARDEN & ORDER INFO

 

 

 

 

Prijs
Leveringsvoorwaarden zijn FOB Ningbo/Shanghai/Shenzhen door zee. Neem contact op voor termen van
Levering op C & F Basis.
De prijzen zijn niet definitief, korting prijzen is beschikbaar en toepassing. De prijsstelling is onderworpen aan
Verandering zonder kennisgeving.


Minimum Order
De algemene minimum hoeveelheid voor made-to-order is 500 stuks per item, die flexibel en
Discussable.
De minimale hoeveelheid voor de items made-in-voorraad is niet beperkt.
Minder dan minimum prijzen gevarieerd aangevraagd na bestelde item; Extra export handling
De lading van USD100-200 zal gelden per zending.


Levering & Productie Tijd
Nemen de MOQ van made-to-order als voorbeeld:
7 -15 dagen doorlooptijd voor print-proof/Laptop/Kwaliteit sample.
30 dagen voor materiaal voorbereiding.
30 dagen voor productie
7-15 dagen voor transport en poort bediening.


Betaling
L/C of 30% storting/saldo vóór verzending. L/C is alleen aanvaardbaar voor de factuur bedrag
Over USD20,000.
Alle banking lading buiten China zijn voor de rekening van klanten.


Sample Beleid
Alle monsters zijn verzonden op verzamelen basis.
Gratis monsters zijn van toepassing.
Betaald sample kosten kon worden terugbetaald bij de bestelling.
De sample tijd zal rond 1-2 weken met alle hangt.

 

DIE IS HAWK
 
 
 

Hawk is de fabriek van uniformen voor tactische, werk en outdoor activiteiten uit 1993.


Op Hawk, 40 toegewijde professionals zijn beschikbaar om u te helpen door elke
Stap van uw bestelling. De fabriek covers ongeveer 20,000m2 en herbergt ongeveer
300 werknemers om 30,000 stuks winter jassen per maand.


Als een ISO9001, BSCI, OEKO-TEX gecertificeerd bedrijf, Hawk implementeert
Een twee-niveau kwaliteit controle systeem.

 

Vision:                                       Filosofie:                              Missie:

Win + WinHuman + MilieuFAshion + Functie     

 
WAAROM HAWK

 

 

 

Locatie: Lage kosten + Rijke-arbeid
Foundation: Lage MOQ + Hoge Kwaliteit
Productie: Make-to-order + Made-in-voorraad

 

ISO9001 Certificaat BSCICertificaat OEKO-TEX Certificaat

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.