OEM 3 In 1 Ski Waterdichte Jas Outdoor Winter Sportkleding Jas Met Afneembare Down Innerlijke

  • 500 - 999 stukken
    US$ 30,00
  • >=1000 stukken
    US$ 27,00
grootte:
XS S M l XL 2 xl
kleur:
Navy
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 5000 >5000
Geschatte tijd (in dagen) 60 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 500 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 500 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 500 stukken) Minder
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
modelnummer:
CWJ071
shell materiaal:
Polyester/PU gecoat
soort voeding:
OEM-service
techniek:
Plain geverfd
stijl:
Jas
Aritkeltype:
Jas
Patronen:
solid
Stof Type:
Vlakte
Stijl:
3 in 1
Seizoen:
Winter
Gebruik:
Bovenkleding
Leeftijd Groep:
Vrouwen
Toepassing:
Outdoor
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
30000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 pc/polybag, 20 pcs/46X32X27 cm, 21KG G. w. /CTN
Port
Shanghai,Ningbo,Shenzhen
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(Pieces) 1 - 5000 >5000
Geschatte tijd (in dagen) 60 Te overleggen
PRODUCT BESCHRIJVING

 

 

OEM 3 In 1 Ski Waterdichte Jas Outdoor Winter Sportkleding Jas Met

Afneembare Down Innerlijke (CWJ071)

Stof Samenstelling:

100% Polyester met PU coating

Stof Specificationt:140sm
Stof Stijl:Vlakte
Stof Kleur:Navy
Stof Kenmerken:Waterdicht, Ademend

 

Kenmerken en Details:
1. Waterproof: 3000mm, ademend: 3000mvp
2. 100% Polyester voering
3. Contrast en afneembare 100% polyester gewatteerde jas innerlijke
4. afneembare kap passen met koord & stoppers
5. CF sluiting met rits en flap
6. een zak op de linkermouw
7. twee zakken sluiting met rits aan beide zijden
8. zoom passen met koord & stoppers
9. manchet pas met klittenband

 

MAATTABEL

 

 

SizeSMLXLXXLXXXL
Center Terug Lengte697173757777
Borst Breedte104108112116120124
Taille Breedte97101105109113117
Schouderbreedte44.545.546.547.548.549.5
Mouw Lengte62.56465.56768.569
Kraag262728293031

 

 

GERELATEERDE PRODUCTEN


 

VOORWAARDEN & ORDER INFO

 

Prijs
Leveringsvoorwaarden zijn FOB Ningbo/Shanghai/Shenzhen door zee. Neem contact op voor termen van
Levering op C & F Basis.
De prijzen zijn niet definitief, korting prijzen is beschikbaar en toepassing. De prijsstelling is onderworpen aan
Verandering zonder kennisgeving.


Minimum Order
De algemene minimum hoeveelheid voor made-to-order is 500 stuks per item, die flexibel en
Discussable.
De minimale hoeveelheid voor de items made-in-voorraad is niet beperkt.
Minder dan minimum prijzen gevarieerd aangevraagd na bestelde item; Extra export handling
De lading van USD100-200 zal gelden per zending.


Levering & Productie Tijd
Nemen de MOQ van made-to-order als voorbeeld:
7-15 dagen doorlooptijd voor print-proof/Laptop/Kwaliteit sample.
30 dagen voor materiaal voorbereiding.
30 dagen voor productie
7-15 dagen voor transport en poort bediening.


Betaling
L/C of 30% storting/saldo vóór verzending. L/C is alleen aanvaardbaar voor de factuur bedrag
Over USD20, 000.
Alle banking lading buiten China zijn voor de rekening van klanten.


Sample Beleid
Alle monsters zijn verzonden op verzamelen basis.
Gratis monsters zijn van toepassing.
Betaald sample kosten kon worden terugbetaald bij de bestelling.
De sample tijd zal rond 1-2 weken met alle hangt.

 

DIE IS HAWK


Hawk is de fabriek van uniformen voor tactische, werk en outdoor activiteiten uit 1993.


Op Hawk, 40 toegewijde professionals zijn beschikbaar om u te helpen door elke
Stap van uw bestelling. De fabriek covers ongeveer 20, 000m2 en herbergt ongeveer
300 werknemers om 30,000 stuks winter jassen per maand.


Als een ISO9001, BSCI, OEKO-TEX gecertificeerd bedrijf, Hawk implementeert eenTwee-niveau kwaliteit controle systeem.

 

Vision:                                       Filosofie:                              Missie:

Win + WinHuman + MilieuFAshion + Functie     

 
WAAROM HAWK

 

Locatie: Lage kosten + Rijke-arbeid
Foundation: Lage MOQ + Hoge Kwaliteit
Productie: Make-to-order + Made-in-voorraad

 

ISO9001 Certificaat BSCICertificaat OEKO-TEX Certificaat

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.