notice Opmerking: Wees alstublieft voorzichtig en controleer bij uw leverancier of dit product bedoeld is ter bescherming tegen virussen en of het coronavirus (COVID-19) uw bestelling zal beïnvloeden. close

Multicolor 4-Niveau Houten Ramp Racer Miniatuur Speeding Auto Speelgoed Voor Kinderen Leeftijden 3 + Jaar

  • 18-30 stukken
    US$ 4,76
  • 31-100 stukken
    US$ 4,55
  • 101-499 stukken
    US$ 4,26
  • >=500 stukken
    US$ 4,19
Kleur:
Multi
$
- +
beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
7 dag(en) na ontvangen van betaling
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Bestelling: 1000 stukken)
Afbeeldingen bewerken (Min. Bestelling: 1000 stukken)
Voorbeelden: US$ 6,66 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 6,66 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
HZONE
modelnummer:
HZ-713
Materiaal:
Hout
Type:
Hout abacus kralen
Verpakking:
Kleur Doos
Size:
10*24*28 cm
Gewicht:
0.8 kg
Functie:
Educaitonal Muziek Instrument
Sample:
Sample bestelling kan genieten van gratis levering service
Sample Tijd:
3-5 dagen
MOQ:
3
Leeftijd:
3 leeftijden +

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
30X30X10 cm
Brutogewicht:
1.000 kg
Type pakket:
Standaard Retail Verpakking
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 100 101 - 500 501 - 1000 >1000
Geschatte tijd (in dagen) 7 10 15 Te overleggen
Videobeschrijving
Product Beschrijving

 

Multicolor 4-Niveau Houten Ramp Racer Miniatuur Speeding Auto Speelgoed Voor Kinderen Leeftijden 3 + Jaar

Product Details

Model Geen.HZ-713
MateriaalHouten
Size28*26.5*10 cm
KleurRegenboog kleur
VerpakkingKleurrijke doos
Gewicht0.8 kg
BetalingsvoorwaardenT/T, West Union, Alibaba handel assurance
Order Levering15-35 dagen(Depent op de hoeveelheid)
Sample tijd3-7days
Verzending methode

FOB, CIF, C & F, DDU, DDP (Kan tot Amazone FBA direct)

Zowel door zee en door de lucht

Voordeel1.Goede kwaliteit: Strikte QC systeem en goede reputatie in de markt;
2.OEM geaccepteerd: Produceren op basis van uw ontwerp;
3.Fast & goedkope levering: We hebben grote korting van expediteur.
4.Alle Bestellingen we Kreeg 5 Star-beoordeling.
Beschrijving1.100% Hoge kwaliteit hout.
2.Veilig niet giftig kleurstoffen en verven.

 Product Show

 

Bedrijf Informatie

Shenzhen Hongzhen International Trading Co, LtdIs gevestigd in Shenzhen Speciale Economische Zone, Guangdong, China. Wij zijn gericht opHouten SpeelgoedSinds2009. Onze belangrijkste product als volgt:Houten Blokken & Puzzels, Houten Rollenspel Sets(Keuken, Arts, Supermarkt, Voedsel speelgoed),Houten Math & Educatief Speelgoed. Etc. HZONE speelgoed uitgegroeid tot een van deGrootste houten speelgoed leverancier in China.
TEAM OPNEMEN
In 2017, onze jaarlijkse omzet heeft bereikt5,000,000 USD, We hebben geleverd gekwalificeerde speelgoed producten te118 landenEn tevreden meer dan5000 klanten.
KWALITEITSBORGING
Houten speelgoed jaren duren en vlakker de hand. De meeste van onze houten speelgoed zijn van gecertificeerde beuken, we gebruikVeilig Niet giftig Waterbasis vlekkenEnLakken op onze producten. We hebben doorgegevenWCA, WAL-MAT, TGT, DISNEYAudit en mostof de testen certificaat, zoalsCE.
SAMENWERKING
We ondersteuningOEM en ODMOrde evenalsSample testenUw onderzoek en Welkom op onze commerciëleKantoor en fabriek. We kijken uit naarLangdurige samenwerkingMet u.

 

Over onze kwalificatie, we hebben doorgegevenWCA, WAL-MAT, TGT, DISNEYAudit en meest van de testen certificaat, zoalsCE, ROSH, FCC, CCC, SASO, CPSIA, SGS, KCC en RoHS, SAA... Etc.Certificering.

Onze Partner

 

Onze Diensten

Waarom Voor Ons Kiezen:

1. Sample & trail order beschikbaar.

2. We ondersteuning de OEM/ODM Service. (Als u vragen om een monster, extra vergoeding zal worden opgeladen en worden met getrokken na het plaatsen van een bestelling boven 2000 USD.)

3. We ondersteuning ontwerp & verpakking customization

4. Outstanding voordat & service na verkoop.

5. vrijProduct video en foto's,Product verpakking oplossing voor AMAZON.

6. handel assurance order bedrijf, drie garanties (kwaliteit bescherming, op-tijd verzending, betaling bescherming.)

Tentoonstelling
TentoonstellingDatum
Hongkong Speelgoed & Games Fair2017.01.09-2017.01.12
Cantong Lente Fair2017.04.15-2017.05.05
Hong Kong Gift En premium Fair2018.04.27-2018.04.30
Rusland Moskou Fair018.01.24-2018.01.26
Hongkong Mega Tonen2018.10.20-2018.10.23
Canton Herfst Fair2019.03.10-2019.03.13

  

Verpakking & Verzending

Pakket & Levering
1.PE film te voorkomen scraches op oppervlak;4.Levertijd: 15-30days normaal;
2.Bubble Wrap te beschermen tegen crack;5.Zeevracht/luchtvracht/trein vracht;
3.Houten Doos/Ijzeren Frame/K = EEN Doos;6.100% verzekerd;
FAQ

Q1: Kan ik eenSample order?
A1:Ja, Bent u meer dan welkom monster bestelling te plaatsen omTesten en controleren kwaliteit. Gemengde monsters zijn aanvaardbaar. De Vracht zal verzamelen.

Q2: hoe uSchip de goederenEnHoe lang duurt het aankomen?
A2: We meestal schip doorDHL, EMS, FedEx of TNT, Normaal gesproken duurt het rond3-5 dagen. Als u andere methoden, kunnen we doen als goed.

Q3: Kan jePrint onze LOGOOp de producten?
A3:Ja, we kunnenPrint uw LOGO op de producten maarAfhankelijk van uw bestelling hoeveelheid.

 

Q4: hoeBeschermen onze wettelijke rechtenNa werken met u?

A4: OndertekeningNDA, Beschermen uw ontwerp en niet anderen te verkopen; Voor grote orders, we ook akkoord met teken een overeenkomst, die weAlleen de producten voor uw bedrijf

 

Q5: Heeft deMateriaal milieu? Kunt u leverenFSC materiaal

A5: Professionele en gecertificeerd materiaal zijn gunstig genomen sinds 2008. Elke maand we sturenSpeciale batch verf om SGS keuringen. We hebben ook onze eigenProduct veiligheid labs. FSC was ingevoerd uit 2010 en het is beschikbaar voor BRITSE markt. Dus het is ook beschikbaar te verkrijgen met 10% hoge kosten dan de commons.

 

Q6: heeft u sommigeKlanten in Amerika/Europa? Die klanten?

A6: Onze klant is over de wereld terwijl Europa en Amerika zijn de prioriteiten, zoalsDisney, Doel, Speelgoed R, Hasbro in Amerika; Studio100, JMD, METRO, verwent IKEA in Europa, We hebben altijd hebben relaties met hen.

 

Product Garantie: De kwaliteit van onze producten zijn gegarandeerd. Als een defect, pls stuur ons gedetailleerde foto's door e-mail, wij zullen u de vervanging in overeenstemming met de werkelijke situatie.

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.