Mountain Magazijn Outdoor Kinderen Gewatteerde Jas

  • 500 - 999 stukken
    US$ 21,00
  • >=1000 stukken
    US$ 18,00
leeftijd:
3 Jaar 4 Jaar 5 Jaar 6 years 7 jaar 8 jaar 9 jaar 10 jaar 11 jaar 12 jaar 13 Jaar 14 Jaar Andere
kleur:
Blue
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 500 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 500 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 500 stukken) Minder
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
OEM-service
modelnummer:
CWJ085
functie:
Breathable, Waterdicht, Windbestendig
Hooded:
Ja
Product Type:
Parka
Stof Type:
Pongee
Stijl:
Hooded
Seizoen:
Winter
Gebruik:
Bovenkleding
Materiaal:
Polyester/TPU
Geslacht:
Kids
Toepassing:
Outdoor
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
5000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 pc/polybag, 20 pcs/50x40x40 cm, 17KG G. w. /CTN
Port
Shanghai,Ningbo,Shenzhen
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(Pieces) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Te overleggen
PRODUCT BESCHRIJVING

 

 

Mountain Magazijn Outdoor Kinderen Gewatteerde Jas (c)

Stof Samenstelling:

100% polyester met PU coating

Stof Gewicht:110gsm
Stof Textuur:300 T Bongee
Stof Kleur:Blauw
Stof Kenmerken:Waterdicht, ademend

 

Kenmerken en Details:

1. Inner Pocket-Interne Klittenband zak voor het opbergen van kostbaarheden, sleutels en telefoon
2. microvezel Isolatie-Biedt uitstekende warmte-isolatie & comfort, een synthetische alternatief voor down
3. bevestiging: Zip
4. lange Mouw waterbestendig-Behandeld met Duurzaam Waterafstotend, druppels zal bead en roll off de kleding
5. rits zakken-Voor handige en veilige opslag van uw bezittingen

 

   

 

 

MAATTABEL

 

 

Size/CM104110116122128134140
Borst40414243444546
Bodem39404142434445
Lengte50525456586062
Hals hoge666.56.5777
Mouw lengte48.6515355575961
Mouw open10101111121213
Hoody hoge3131.53232.53333.534

 

Warme Herinnering: Hoop Dat u begrijpt dat de bovenstaande grootte heeft een tolerantie van 1-3 cm

 

GERELATEERDE PRODUCTEN

 

 

VOORWAARDEN & ORDER INFO

 

Prijs
Leveringsvoorwaarden zijn FOB Ningbo/Shanghai/Shenzhen door zee. Neem contact op voor termen van
Levering op C & F Basis.
De prijzen zijn niet definitief, korting prijzen is beschikbaar en toepassing. De prijsstelling is onderworpen aan
Verandering zonder kennisgeving.


Minimum Order
De algemene minimum hoeveelheid voor made-to-order is 500 stuks per item, die flexibel en
Discussable.
De minimale hoeveelheid voor de items made-in-voorraad is niet beperkt.
Minder dan minimum prijzen gevarieerd aangevraagd na bestelde item; Extra export handling
Lading van USD100-200 zal gelden per zending.


Levering & Productie Tijd
Nemen de MOQ van made-to-order als voorbeeld:
7-15 dagen doorlooptijd voor print-proof/Laptop/Kwaliteit sample.
30 dagen voor materiaal voorbereiding.
30 dagen voor productie
7-15 dagen voor transport en poort bediening.

 

Betaling
L/C of 30% storting/saldo vóór verzending. L/C is alleen aanvaardbaar voor de factuur bedrag
Over USD20, 000.
Alle banking lading buiten China zijn voor de rekening van klanten.


Sample Beleid
Alle monsters zijn verzonden op verzamelen basis.
Gratis monsters zijn van toepassing.
Betaald sample kosten kon worden terugbetaald bij de bestelling.
De sample tijd zal rond 1-2 weken met alle hangt.

 

DIE IS HAWK
 

Hawk is de fabriek van uniformen voor tactische, werk en outdoor activiteiten uit 1993.


Op Hawk, 40 toegewijde professionals zijn beschikbaar om u te helpen door elke
Stap van uw bestelling. De fabriek covers ongeveer 20, 000m2 en herbergt ongeveer
300 werknemers om 30,000 stuks winter jassen per maand.


Als een ISO9001, BSCI, OEKO-TEX gecertificeerd bedrijf, Hawk implementeert eenTwee-niveau kwaliteit controle systeem.

 

Vision:                                       Filosofie:                              Missie:

Win + WinHuman + MilieuFAshion + Functie     

 
WAAROM HAWK

 

Locatie: Lage kosten + Rijke-arbeid
Foundation: Lage MOQ + Hoge Kwaliteit
Productie: Make-to-order + Made-in-voorraad

 

ISO9001 Certificaat BSCICertificaat OEKO-TEX Certificaat

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.