Mig 205 Igbt Co2 Mag Mma Booglassen Machine 200 Amp Inverter Mig Lasser

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 92,00 - US$ 100,00 / Set | 100 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
KNIGHT-M205
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
Materiële/metalen verwerkt:
Koolstofstaal
Draad Smelten Type:
Kortsluiting Transfer
Nominale Ingangsspanning:
220 v
Max. Load Vermogen Capaciteit:
AC230A
Nominale Uitgangsstroom (MIG):
200A
Nominale Uitgangsspanning (MIG):
180A
Nominaal Duty Cycle @ 40 °C (MIG):
160A
staat:
Nieuw
plaats van herkomst:
China
naam van het merk:
Retop
draadaanvoer snelheid:
3-15 m/min
afmetingen:
520*250*300
gewicht:
15.8 kg
gebruik:
Gebruikt in industrie of thuis
spanning:
220 v
Vermogen( w):
3.7KVA
certificering:
CE
garantie:
1 jaar
After- sales service:
Video technische ondersteuning
Functie:
MIG MAG MMA Booglassen
Kleur:
Optionele
Technologie:
IGBT Inverter DC
Duty cycle:
60%
Uitgangsstroom belde (EEN):
160A (MIG) 140A (MMA)
Pakket:
Plastic Schuim
Merk:
Aanpasbare
Dimention:
580*320*430mm
Gas Flow:
15-20
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
3500 Set/Sets per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Standaard omdozen met plastic schuim
Port
Shanghai/Ningbo
Over ons

 

Product Beschrijving

MIG & MMA functie in een machine.

Geavanceerde IGBT technologie, compact ontwerp, lichtgewicht, en energiebesparing.

Digitale display, nauwkeurig gecontroleerde lassen stroom, stabiele lassen proces, en uitstekende lassen kenmerken.

Geautomatiseerde ontwerp met een draad feeder built-in.Facilitate mobiliteit operaties.

Kan worden esed met gas of zonder gas.

Toepasselijk voor lassen laag koolstofstaal en laag gelegeerd staal van verschillende dikte.

 

ITEMKNIGHT-M145KNIGHT-M165KNIGHT-M185KNIGHT-M205
Input Voltage (V)AC230VAC230VAC230VAC230V
Ingangsvermogen Frequentie (HZ)50/6050/6050/6050/60
Nominaal Ingangsvermogen Capaciteit (KVA)3.74.55.26.1
Output Huidige Assortiment (MIG) (EEN)40-14040-16040-18040-200
Output Huidige Assortiment (MMA) (EEN)20-12020-14020-16020-180
Load Voltage (V)16-2116-2216-2316-24
Nominaal Duty Cycle (%)60606060
Draadaanvoer Snelheid (M/min)3-153-153-153-15
Gas Flow (L/min)15-2015-2015-2015-20
Afmetingen (mm)500*250*300500*250*300500*250*300500*250*300
Gewicht (kg)1515.816.517
Accessoires

 

Verpakking & Verzending

 

Onze Diensten

 

Gerelateerde Producten
FAQ

FAQ

1.Q: Zijn u een fabriek of handel bedrijf?
A: We zijn een fabriek.

2. Q: Waar is uw fabriek gevestigd?
EEN: Onze fabriek is in Wenling, Taizhou city, Provincie Zhejiang, China.30 minuten van Luqiao
Luchthaven door auto, 2.5 uur van Ningbo Luchthaven door auto, 4 uur van Shanghai Luchthaven door auto.

3. Q: Wat is het materiaal van uw producten?
EEN: Taizhou Retop mensen zijn altijd betalen grote aandacht aan kwaliteit controle van de
Begin tot het einde.

4. Q: Hoe over kwaliteit controle in uw fabriek?
EEN: Taizhou Retop mensen zijn altijd betalen grote aandacht aan kwaliteit controle van de
Begin tot het einde.

5. Q: Hoe over garantie?
A: Het Is binnen 1 jaar na goederen wordt afgevoerd in de bestemming.

Contact me

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.