Mannen Softshell Jas Outdoor Wandelen Skiën Camping Softshell Jas Waterdicht Ademend Polyester Fleece Jas

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 11,70 - US$ 16,00 / Stuk | 500 Stuk/stukken (Min. Order)
kleur:
Black
grootte:
xs S M L XL 2 XL 3 XL Aangepaste
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 500 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 500 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 500 stukken) Minder
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
OEM-service
modelnummer:
CWS029
functie:
Breathable, Waterdicht, Windbestendig
Aritkeltype:
Jas
Stof Type:
Softshell
Stijl:
Comfortabele
Seizoen:
Lente, Herfst
Gebruik:
Bovenkleding
Materiaal:
Polyester/Spandex
Geslacht:
Unisex
Toepassing:
Windjack
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
30000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 pc/polybag, 20 pcs/60x40x45 cm, 18 KG G. w. /CTN
Port
Shanghai,Ningbo,Shenzhen
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Te overleggen
PRODUCT BESCHRIJVING

 

 

Mannen Softshell Jas Outdoor Wandelen Skiën Camping Softshell Jas Waterdicht Ademend Polyester Fleece Jas (CWS029)
Stof Samenstelling:

96% polyester, 4% spandex

Stof Gewicht:320gsm
Stof Textuur:Softshell
Stof Kleur:Zwart/Rood
Stof Kenmerken:Waterdicht, Warm

 

Kenmerken en Details:

1. Waterproof/ademend: 5000mm/3000mvp
2. CF en zakken sluiting met waterdichte ritsen
3. Hood voering contrast met rode polar fleece
4. Hood en bodem passen met koord en stoppers
5. kinbescherming op top van CF rits ..
6. Waterproof arm pocket sluiting met rits
7. Rib storm innerlijke manchet
8. manchet pas met rubber band en klittenband

  

 

   

 

 

MAATTABEL

 

SizeSMLXLXXLXXXL
Center Terug Lengte697173757777
Borst104108112116120124
Taille97101105109113117
Schouderbreedte44.545.546.547.548.549.5
Mouw Lengte62.56465.56768.569
Kraag262728293031

 

Warme Herinnering: Hoop Dat u begrijpt dat de bovenstaande grootte heeft een tolerantie van 1-3 cm 

 

GERELATEERDE PRODUCTEN

 

 

VOORWAARDEN & ORDER INFO

 

Prijs
Leveringsvoorwaarden zijn FOB Ningbo/Shanghai/Shenzhen door zee. Neem contact op voor termen van
Levering op C & F Basis.
De prijzen zijn niet definitief, korting prijzen is beschikbaar en toepassing. De prijsstelling is onderworpen aan
Verandering zonder kennisgeving.


Minimum Order
De algemene minimum hoeveelheid voor made-to-order is 500 stuks per item, die flexibel en
Discussable.
De minimale hoeveelheid voor de items made-in-voorraad is niet beperkt.
Minder dan minimum prijzen gevarieerd aangevraagd na bestelde item; Extra export handling
Een lading van USD100-200 zal gelden per zending.


Levering & Productie Tijd
Nemen de MOQ van made-to-order als voorbeeld:
7-15 dagen doorlooptijd voor print-proof/Laptop/Kwaliteit sample.
30 dagen voor materiaal voorbereiding.
30 dagen voor productie
7-15 dagen voor transport en poort bediening.


Betaling
L/C of 30% storting/saldo vóór verzending. L/C is alleen aanvaardbaar voor de factuur bedrag
Over USD20, 000.
Alle banking lading buiten China zijn voor de rekening van klanten.


Sample Beleid
Alle monsters zijn verzonden op verzamelen basis.
Gratis monsters zijn van toepassing.
Betaald sample kosten kon worden terugbetaald bij de bestelling.
De sample tijd zal rond 1-2 weken met alle hangt.

 

DIE IS HAWK


Hawk is de fabriek van uniformen voor tactische, werk en outdoor activiteiten uit 1993.


Op Hawk, 40 toegewijde professionals zijn beschikbaar om u te helpen door elke
Stap van uw bestelling. De fabriek covers ongeveer 20, 000m2 en herbergt ongeveer
300 werknemers om 30,000 stuks winter jassen per maand.


Als een ISO9001, BSCI, OEKO-TEX gecertificeerd bedrijf, Hawk implementeert
Een twee-niveau kwaliteit controle systeem.

 

Vision:                                       Filosofie:                              Missie:

Win + WinHuman + MilieuFAshion + Functie     

 
WAAROM HAWK

 

 

 

Locatie: Lage kosten + Rijke-arbeid
Foundation: Lage MOQ + Hoge Kwaliteit
Productie: Make-to-order + Made-in-voorraad

 

ISO9001 Certificaat BSCICertificaat OEKO-TEX Certificaat

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.