Scheepsmotor onderdelen MAN 28/32A aangepaste belangrijkste lager

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 160,00 - US$ 250,00 / Set | 10 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
1.1012.02.B24
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 100 >100
Geschatte tijd (in dagen) 14 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Size (Min. Order: 10 sets)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
Quicparts
motortype:
Diesel
type:
Lagers
Toepassing:
MAN 12 V, 28/32A
Product naam:
Belangrijkste lager
Materiaal:
CuPb24Sn/10 #
Gewicht:
7 kg
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
1000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Kartonnen doos of houten doos zoals gebruikelijk
Port
Ningbo
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 100 >100
Geschatte tijd (in dagen) 14 Te overleggen
Product Beschrijving

Belangrijkste lager

Alternatief voor MAN 12 V, 28/32A
Part No: 1.1012.02.B24

Belangrijkste Kenmerken

1) Orginal, pak voor wiellader.

2) OEM Accepteren

3) leveren speciale ontwerp voor WeiChai, Rups, MAN.


Wij leveren vele onderdelen voor dieselmotor inclusief Weichai, Shangchai, Yuchai, Cummins, Deutz.

Bouw onderdelen pak voor Liugong, SDLG, XCMG, XGMA, Lonking.

Scheepsmotor onderdelen pak voor Pielstick, MAN, SKL, Weichai, Zichai, Jichai.

Als u geïnteresseerd bent iets maar niet noemen hier. Neem dan vrij om contact us.

DEEL LIJST.

Steering cilinder reparatieset SP114127

Zuiger SP154258

Lift cilinder seal SP100954

Pakking 81A0071

Olie filter assy 53C0549

Fijne filter assy 53C0563

Elastische plaat 10A0010

Elastische plaat assy 12D0002

Ronde achterplaat 56A0004

O-ring; GB3452.1-92; 387 × 5.3; YI9424 12B1211

Compactor pakking 56A0005

Pakking 81A0005

Seal ring 80A0006

Seal (o-ring); GB1235-76; 22 × 2.4; YI9424 12B0291

Kogellager assy; 70X110x20 21B0168

Japan NSK; 6210NR 21B0023

Kogellager 6012 GB/T276-1994; 60 × 95 × 18 21B0005

Lager; GB/T276-1994; 50 × 80 × 16 21B0013

Kogellager; GB/T276-1994; 85 × 130 × 22 21B0002

Kogellager; GB/T276-1994; 80 × 125 × 22 21B0007

DEEL LIJST.

Rocker arm pakking HG1242040010

Waterpomp pakking VG1500060608

Inlaat pijp pakking VG1500110025

Pakking HG1500019072

Waterleiding pakking VG1500060025

Inlaat pijp pakking VG1560110181

Pakking VG1500079024

Inlaat olie pijp pakking VG1500119184

Uitlaat pakking VG1560110111A

Luchtcompressor gear pakking VG14010040

Nokkenas tandwiel pakking VG14010070

Olie vullen pijp pakking VG14010086

Waterleiding pakking VG14060024

Waterpomp seal pakking VG140608

Oliefilter pakking VG140778

Outlet pijp pakking VG1500040106

Inlaat pijp pakking VG1500110024

Nozzle montage 612600010659


Hexagon flens noten 612600013602

Bovenste stuwkracht plaat 612600013917

Lagere stuwkracht plaat 612600013918

End cap 612600014316

DEEL LIJST.

Rollager 750117200

Wrijvingswarmte plaat 4474304049

Zon gear as 4474305376

Planetaire gear 4464301318

Kader oliekeerring 750111106

Waterdichte olie seal 734309412

Rollager 750117367

Ring gear 4474206031

Zon gear as 4474306213

Planetaire gear 4464306161

Lager 735455314


Seal kit; Lift cilinder SP102906

Seal kit; Tilt cilinder SP102907

Seal kit; Steering cilinder SP102905

Seal kit SP115186

Returen olie filter element; Shf0950r010bn/hc; Assy 53C0055

Filter element 53C0265

Filter element 53C0002

Filter element 40C0171

Brandstoffilter element 53C0436


Vaste plaat 612600062152

Fan beugel 612600062153

Fabriek & Magazijn

Quic OnderdelenIs toegewijd aan omgaan met elke klant, grote of kleine, in de meest trouwe en up front manier.
We focus op leveren vele onderdelen voor bouwmachines en scheepsmotor delen met onze 15 jaar ervaring.
We zijn toegewijd aan omgaan met elke klant, grote of kleine, in de meest trouwe en up front manier.

Verpakking & Levering

Zoals gebruikelijk pack in kartonnen doos of houten doos.

Raden Producten

Injectie klep

Wartsila

Indicatie klep composiet

Pielstick

Inlaatklep

Liugong

Contact
u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.