Lot Verzinkboor Boor Kolomboor Set Ruimer Houtbewerking 5 Fluit Afschuining Timmerwerk Boor
Cangzhou Longway Imp & Exp Co., Ltd.
7 yrs
type
Center Drill Bit, Core Drill Bit, Countersink Drill Bit, Gun Drill Bit, Indexable Drill Bit, Spade Drill Bit, Twist Drill Bit, Andere
gebruik
Wood Drilling
afwerking
Andere
plaats van herkomst
Hebei, China
garantie
1 jaar
Aangepaste Ondersteuning
Oem, Odm, Obm
LW
modelnummer
Woodworking drill
Product naam
Houtbewerking boor
Verpakking
Carton
Voordeel
High-efficiency
Certificering
CE
Merk
LW
Trefwoord
Eenvoudig te bedienen
Feature
Snelle Snelheid Boren
Plaats van Herkomst
China
Functie
Multifunctionele houtbewerking schuine gat positionering
Toepassing
Hout Werken
Verpakkingsdetails
Carton Package
Port
Tianjin
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen
2000 Stuk/stukken per Day
Hoeveelheid (sets)
1 - 100
> 100
9
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 500
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 500
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 500
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
1 - 2 sets
CN¥ 7,25
3 - 4 sets
CN¥ 5,80
5 - 99 sets
CN¥ 4,35
>= 100 sets
CN¥ 3,63
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op