LJ Industriële Doek Wasmachine (kleding, handschoenen, T-shirts, broeken, kleding, stof, linnen, laken wasmachine)

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 3.200,00 - US$ 9.800,00 / Set | 1 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
YP
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Shanghai, China
naam van het merk:
Shanghai Lijing
garantie:
1 jaar
After- sales service:
Video technische ondersteuning
vermogen:
2.2kw
Gewicht:
2280
grootte:
4550-2150*1280
Beschrijving:
Automatische Commerciële lakens strijken machine voor hotel
Strijken scope:
1600-3300mm
Roller hoeveelheid:
1-5
Roller diameter:
800mm
Verwarming:
Elektrische, Stoom, Gas, LPG
Spanning:
220,230,380,400,415 v
Installatie:
100% vrijstaande
Gebruikt in:
Hotel, Ziekenhuis, wasserij winkel
Voordelen:
Duitsland TUV bedrijf on-site gecontroleerd. Kwaliteit en Service Gegarandeerd.
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
2000 Set/Sets per Year Bed sheets ironing machine
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Standaard Houten Kist Verpakking voor Export
Port
Shanghai
Opgelet

OPGELET!!!

SHANGHAI LIJING BIEDT U:

 

1.FABRIEK DIRECT PRIJS

2.MOOIE KWALITEIT

3.2 JAAR GARANTIE

4.24 UUR SERVICE

5.SNELLE VERZENDING

6.GEEN MOQ, 1 MACHINE OK, KLEINE ORDER WELKOM

Certificeringen

KInd herinnering: 

EENLl certificeringenZijn  REAL.

Alle machines in overeenstemming met EU Standaard en CE Certificeringen.

NEEM CONTACT MET ONSALS ER ENIGE TWIJFEL

Product Beschrijving

1. Flatwork strijkmachine voor strijken lakens, dekbedovertrek, tafelkleed.

2.Rvs Roller, Grote diameter Φ800mm, Roller dikte 4mm, Internationale veiligheidsnorm.

3. hoogwaardige staal carbon structuren, sterk en duurzaam.

4.Vinger bescherming en noodstop voor meer veiligheid.

5. verzegelde roterende gewrichten, lekkage, veiligheid en betrouwbaarheid, energie besparen.

6. druk roll met guiding linten, superieure strijken kwaliteit, antistatische strijken riemen.

7.Variabele frequentie, variabele snelheid, volgens stof, vocht, stoom supply etc.

8. drie-fase elektrische systeem, overbelasting bescherming, en kortsluiting, noodstop.

9. verwarming: Elektrische of Steamor Gas

10. strijken richting: front in back out/front in front out

11. Roller hoeveelheid, een, twee, drie, vier, kunt u kiezen.

 

Specificaties:

Model YP-8022YP-8025YP-8028YP-8030YP-8033
Roller lengteMm22002500280030003300
Roller DiameterMm800800800800800
Roller nummerStuk11111
Strijken SnelheidM/min0-120-120-120-120-12
VlotageV220/240/380/400/415/440
Motor PowerKw1.51.51.51.51.5
OmvormerKw1.51.51.51.51.5

Stoom Druk

Mpa0.3-0.60.3-0.60.3-0.60.3-0.60.3-0.6
Stoom VerbruikKg/h708090100110
Elektrische Verwarming PowerKw2730333639
Afmetingen (mm)Lengte32003500380040004300
Breedte12501250125012501280
Hoogte12901290129012901300
GewichtKg920950104011001190
Gedetailleerde Beelden

 

Onze Fabriek

 

  2FABRIEKEN +312WERKNEMERS + GELEVERD98LANDEN

CE & ISO Gecertificeerd + Fabriek geverifieerd doorDuitsland TUVEnZwitserland SGS

  24UUR SERVICE + BIJNA30JAAR ERVARING + MEER DAN3000KLANTEN OVER DE HELE WERELD

Onze Klanten

 

Verpakking & Levering

 

 

Gerelateerde Producten

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.