notice Opmerking: Wees alstublieft voorzichtig en controleer bij uw leverancier of dit product bedoeld is ter bescherming tegen virussen en of het coronavirus (COVID-19) uw bestelling zal beïnvloeden. close

Hendel Blok Ratchet Puller Hoist met Overbelasting Bescherming (1 Ton, 5 Voet Keten)

  • 12-99 sets
    $30.00
  • >=100 sets
    $28.00
Hoeveelheid:
- + sets beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
10 dag(en) na ontvangen van betaling
Leverancier Contacten
Verdachte activiteit rapporteren
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Hubei, China
naam van het merk:
Chendiao
modelnummer:
Rateltakels
type:
Ratel hendel hoist
functie:
Ratel hendel hoist
Stroombron:
HANDLEIDING
Toepassing:
HOIST
Product name:
Lever Block Ratchet Puller Hoist with Overload Protection
Color:
Orange
Material:
Alloy Steel
Capacity:
0.5t ~ 20t
Application:
Indutrial Construction Argriculture
Usage:
Construction Hoist
lift length:
3m
Warranty:
1 Year
Power Source:
Manual
Certification:
ISO

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
15X23X15 cm
Brutogewicht:
11.000 kg
Type pakket:
Houten doos voor Hendel Blok Ratchet Puller Hoist met Overbelasting Bescherming (1 Ton, 5 Voet Keten)
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 20 >20
Geschatte tijd (in dagen) 10 Te overleggen

Hendel Blok Ratchet Puller Hoist met Overbelasting Bescherming (1 Ton, 5 Voet Keten)  

Verpakking & Verzending

 

 

VA Serie Rateltakels

 

 

Hendel takel is een takel een koning van draagbare en veelzijdige handbediende laden en puiling apparaat, die kan worden toegepast in elektriciteit, mijnen, shipbuiblings, bouwplaatsen, transporten, verzendkosten en telecommunicatie voor installeren apparatuur, lifting goederen, trekken mechanische onderdelen, blk strapping en bevestiging, aanscherping fittings van draden, Assenbling en lassen etc. het heeft uitzonderlijke voordelen bijzonder voor trekken in elke limited smalle plaatsen, in de bovenste air hoog boven de grond en op elke hoeken.

 

Technische parameters van 1.5ton hendel blok

1.5ton hendel blok

   

ModelVA0.75TVA1TVA1.5TVA2TVA3TVA6T
Capaciteit (t)0.7511.5236
Standaard Lift (m)1.51.51.51.51.51.5
Running testload (kn)0.9371.251.8752.53.757.5
Hoofdruimte (getrokken close up) hmin (mm)325325380380480480
Inspanningen reuired op capaciteit (N)140140220220320320
Loadchaindiamete(Mm)66881010
N.W (Kg)77.511121921
Verpakking(L * W * H)(Mm)340*125*195340*125*195520*160*210520*160*210550*185*230550*185*230
Extra gewicht meter van extra lift (kg)0.920.921.61.62.42.4

 

De foto's van Lever Block Ratchet Puller Hoist met Overbelasting Bescherming (1 Ton, 5 Voet Keten)

 

 

 

De verpakking van Lever Block Ratchet Puller Hoist met Overbelasting Bescherming (1 Ton, 5 Voet Keten)

 

 

De verzending van Lever Block Ratchet Puller Hoist met Overbelasting Bescherming (1 Ton, 5 Voet Keten)

 

 

 

FAQ

 

 

1: hoe lang duurt het om mijn bestelling?

 

Vertel ons de hoeveelheid en model nummer van de producten je over bestelling, zodat wij geven u eenGedetailleerde schema.

 

2: hoe kan IK weten de voltooiing van mijn bestelling?

 

Na ontvangst van de aanbetaling, zullen wij onmiddellijk regelen voor de shippment, na de bestelling is voltooid,We sturen u ook de detectie beelden van uw bestellingVoordat levering voor u om te bevestigen.

 

3: kunt u regelen te leveren de hendel hoist voor ons?

 

Ja. Wanneer afwerking de orders, zullen wij u informeren en ook kunnen wij regelen de verzending in dezelfde tijd.Er is LCL verzending en FCL verzending voor verschillende order termijn, de koper kan ook kiezen Air-transport of Ocean verzendingVoor uw eis.Wanneer uw bestellingen bereiken uw lokale dichtstbijzijnde Zeehaven of Rivier poort, de logistiek bedrijf infrom u.

 

4: kan u garanderen uw producten van rateltakels?

 

Ja, wij garanderen je 100% tevredenheid op al onze producten.

Neem dan gerust feedback ons onmiddellijk als u niet tevreden met onze kwaliteit of service, als het productNiet aan het contract eisen, sturen wij u een gratis vervanging of geven u compensatie in deVolgende bestelling.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.