Dames Mode Casual Liquidatie Overtollige Voorraad Kleding Voor Verkoop

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 6,35 - US$ 6,55 / Stuk | 1200 Stuk/stukken liquidatie voorraad voor koop (Min. Order)
grootte:
S M L XL
kleur:
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Fujian, China
naam van het merk:
SWALOSKY
modelnummer:
LY-0127
materiaal:
Polyester
type:
Omhulling
geslacht:
Women's
leeftijd:
Volwassen
hoeveelheid:
8255
seizoen:
Winter
Grootte spec.:
M-L-XL-2XL
Product naam:
2017 Dames Mode Casual Liquidatie Overtollige Voorraad Kleding Voor Verkoop
Size:
S-M-L-L
Moq:
8255 pcs
Fob:
$6.35-6.55
Betaling:
T/T
Zeehaven:
Xiamen, Fujian
Materiaal:
100% polyester nep wol
Product Type:
Jassen
Kleur:
13 KLEUR
Voorraad voor verkoop:
Liquidatie voorraad voor verkoop
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Piece/Pieces per Month liquidation stock for sale
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 st/poly
36 stks/carton
MEAS: 52*38*80 cm
N.w.: 25KGS
G. W.: 26.5KGS
Port
xiamen

Dames Mode Casual Liquidatie Overtollige Voorraad Kleding Voor Verkoop

Dames Mode Casual Liquidatie Overtollige Voorraad Kleding Voor Verkoop

Wij accepteren aanpassing van producten aan uw wensen,

Ook accpet de groothandel, kleine MOQ en mengsel van orde.

Welkom ons te contacteren voor verdere samenwerking

   1. Product Info

Dames Mode Casual Liquidatie Overtollige Voorraad Kleding Voor Verkoop

1. Fabric: 100% polyester
2. kleur: 13 kleuren
3. Size: M-2XL
4Moq; 1200 pcs

5Betaling: TT

6Fob: $6.35-6.55

2Foto's 

MODLE TONEN

Hals Werk Tonen

POcket Tonen

ACHTERKANT TONEN  

 

 

 

 

 

 

 

3. Maattabel (eenheid: cm)

 

Item naamDame jas
Item GeenLY-0127
Stof100% polyester
SizeM-L-XL-2XL
Hoeveelheid8255 PCS
Kleur13 kleuren
PRIJSFOB $6.5/pc
BetalingstermijnT/T (30% storting, 70% vóór verzending
PoortXiamen, Fujian

 

  

Size/cmMLXL2XL
CBL59616365
Borst46.54951.554
Schouder40424446
Mouw6061.56364.5
Armsgaten22232425
Manchet999.59.5
Bodem40.54345.548

Voordeel:

 

1) bieden OEM &ODM verseBestellingenEn KLAAR GOEDEREN

2) hoge niveau kwaliteit & goede service

3) stipte levering, geen klagen

 

KiezenDadi? Waarom?

 

1. professionele Fabrikant

Vanwege7-Jaar-exprience run onze eigenSWALOSKY en KEDRUBusiness en 12-Jaar-exprience van BezittenSport en casual wearExporteren business, onze betrouwbare en professionele team is steeds sterker en groter elk jaar, enWe zijn nog steeds de kwaliteit als goed in productie altijd.

2. belangrijkste producten

Alle soorten van geweven en breien kleding, zoals soft shell jas, fleece jas, gewatteerde jas, casual wear, sportswear, kid wear, skiSuitsVelours trainingspakken,Strand shorts, T-shirt enzovoort.

3. kwaliteit

Nu onze fabriek heeft de officiële certificaat door BV,ISO9001Etc. Wij geloven dat kwaliteit is de basis van lange Tijd samenwerking. We hebben strikt kwaliteitscontrole systeem om ervoor te zorgen onze goederen zal hetzelfde zijn als uw bevestigde monster. We hebben professionele QC afdeling.

2. Factory gedetailleerde pricture & certificering

Wij zijn gespecialiseerd in de productie van kleding onderneming, onze belangrijkste producten omvatten jas, sport pak,Fleece jas,Broek, T-shirt,Velour suits enKinderkleding, etc.

Hoge kwaliteit product, preferentiële prijs, nieuw design, hoge kwaliteit service is ons voordeel. We van harte welkom vrienden in binnen-en buitenland om een zakelijke met ons!

 

 

4. over Ons Bedrijf:

Als een professionele fabrikant sinds 1997, we zijn wijden onszelf te ontwikkelen nieuwe ontwerpen kleding met goede kwaliteit.

 

Onze fabrieken lokaliseren in Jinjiang en Shishi, Fujian, die zijn beroemde kleding en schoenen productie steden in China. Welkom ons bedrijf te bezoeken.

 

Onze belangrijkste producten omvatten jas, sport pak, broek, shirt, de kinderen kleding, etc.

We hebben onze eigen merknaam voor sport pak/trainingspak:SWALOSKY, Die is bekend door vele klanten.

 

5. bedrijf Tour

 

VOORRAAD GOEDEREN IN WHOLEHOUSE

 

Als u geïnteresseerd bent in onze producten, neem dan gerust contact us.

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.