Kinderen Pretpark En Kinderen Outdoor Speeltoestellen Kinderen Speeltuin Voor Kleuterschool pretpark

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 2.500,00 - US$ 25.000,00 / Set | 1 Set/sets (Min. Order)
Kleur:
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
Happy Island/OEM
modelnummer:
HJ-9801
type:
Outdoor Playground
materiaal:
Plastic Playground
Naam:
Outdoor Speeltoestellen Kinderen
Maat::
1100*1750*630 cm
Component::
Daken, glijbanen, platforms, panelen
Speler leeftijd::
3-15
Kleur::
Als per verzoek
Materialen:
LLDPE, verzinkt staal
Coating:
Statische poeder spray
Gespen:
Rvs schroef
Platform:
Hoge sterkte ponsen board
Ladder:
Anti-slip
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
3000 Set/Sets per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
katoen binnen, plastic film buiten
Port
Guangzhou or Shenzhen
Videobeschrijving

Waarom kiezen ons ---- Happy Island

 

♦ We zijn meer dan 20 jaar ervaring te exporteren Kinderen Speeltuin Indoor & Outdoor;

♦ We zijn fabrikant die zijn geëxporteerd meer dan 70 landen;

♦ Gratis professionele design team kan aangepast ontwerp voor u;

♦ Bieden installatie instructie, Of we kunnen regelen onze professionele ingenieur naar uw land voor hulp

♦ We zijn 10 jaar Gouden leverancier op Alibaba;

♦ Wij garanderen onze producten kwaliteit en pre-sales en after-sales service;

♦ We hebben doorgegeven ISO, NL, ASTM, CE, TUV, ect.



 

Wat is Specificaties van Outdoor Speeltoestellen?

  1. Ontwerp: als nodig
  2. Apparatuur: geavanceerde apparatuur
  3. Top kwaliteit, factory prijs
  4. Tijdige levering
  5. Materiaal: LLDPE plastic, gegalvaniseerde pijp

Wat is Beschrijving van Outdoor Speeltoestellen?

  1. Uitstekende kwaliteit, concurrerende prijs, vraagt levering, goede service en solide reputatie.
  2. Originele verpakking met Katoen binnen, plastic film buiten
  3. FOB of CIF verzending service.
  4. Zowel groothandel en drop ship zijn toegestaan.
  5. Snelle verzending in 7-30 dagen verantwoordelijk douane-inklaring.
  6. Beste en tijdige service voor elke klant.

Over de outdoor speeltoestellen:

1. capaciteit: 15-20 kids

2. certificering: CE, ISO, ROHS, EN1176

3. betaling: T/T, L.C

 

SPecification

 

1. component: sliders, daken, dekken, panelen, ladder, etc

 

Materiaal

 

1. Plastic onderdelen: Geïmporteerde LLDPE met automatische draaien plastic machine

 

(LLDPE uit Korea)

 

2. metalen onderdelen: Nationale standaard stalen pijp of gegalvaniseerd staal en kleur gepoedercoat.

 

3. Platform/Stapte-ladder: Verzinkt staalplaat, kleur gepoedercoat of PVC gecoat.

 

4. schroef: alle schroeven No.1 304 roestvrij staal materiaal(GB/T1221-1992).

 

(Verschillende materiaal is beschikbaar op uw vraag.)

 

 

ROtational schimmel

 

1) Post: aluminium, verzinkt, staal post, verschillende materiaal is beschikbaar op uw optie

2) metalen gebruikt als vangrail, leuning.

3) dek, trap, brug, plastic rubber gecoat of gepoedercoat

 

Veel gebruikt

 

City park, gemeenschap, supermarkt, restaurant school, woongemeenschappen, kleuterschool enzovoort.

 

Installatie 

 

PROfessional CAD instructie, vergadering procedure en project case

Over ons:

1. 30 jaar in deze kinderen speeltuin

2. 30 jaar in marktonderzoek

 

3.30 jaar in design en innovatie

 

4.30 jaar in managerment

 

5. uw volledige tevredenheid is ons doel

 

1) goede service

 

2) stabiel levertijd

3) beste kwaliteit voor 30 jaar

 

4) concurrerende prijs gebaseerd op win-win

 

Bedrijf View

De krachtige technische ondersteuning

We hebben nummers van uitstekende ontwerpers, ingenieur, export zakenman, marketing, productie en professioneel management kracht. Door onderzoek en ontwikkeling continu, de vaststelling van de buitenlandse geavanceerde tech, perfectioneren en verbeteren onze kunsten en ambachten, nadruk op de kwaliteit, onze producten werd speciale kunsten en ambachten, die eigen milieu beschermende functie, rustless en fadeless, anti-aging voordelen


 

Andere vragen u wilt weten over onze fabriek, welkom om ons neem contact. We zullen meer dan blij om u te helpen waar we kunnen.

Katy: + 86 13512726140,020-36080811

Hoe Contact Met Ons?


Www.happyislandtoy.com

 

 

Deze informatie is Geverifieerd doorBureau VeritasEn is geldig voor de volgende periode:2013/06/24 --- 2014/06/24

Alle informatie hieronder kan covers zowel Goud Leverancier en de bijbehorende bedrijven, hun Relatie zal bevestigde volgens china wetten en regelgeving, ook zal het duidelijk display in deVolledige rapport>>

Productie Capcaity:

 

Product lijn naamProductielijn CapaciteitWerkelijke Eenheden (Vorige Jaar)
Outdoor Speeltuin, Indoor Speeltuin, Fitness ApparatuurOutdoor Speeltuin: 10,000 Sets/Jaar; Indoor Speeltuin: 3,600 Sets/Jaar; Fitness Apparatuur: 25,000 Sets/JaarOutdoor Speeltuin: 5,000 Sets; Indoor Speeltuin: 1,200 Sets; Fitness Apparatuur: 10,000 Sets

 

Export Maiket Distributie:

 

Markt

Inkomsten (Vorige Jaar)Totale Inkomsten (%)
Noord-amerikaUSD 156,3732.51
Zuid-amerikaUSD 153,2582.46
Oost-europaUSD 499,6468.02
Zuidoost-azi ËUSD 380,0306.1
AfrikaUSD 86,5971.39
OceaniëUSD 120,2391.93
Mid OostUSD 849,77213.64
Oost AziëUSD 99,6801.6
Westerse EuropaUSD 326,4525.24
Centrale AmerikaUSD 333,3055.35
Noord-europaUSD 292,1874.69
Zuid-europaUSD 320,2225.14
Zuid AziëUSD 79,1211.27
Binnenlandse MarktUSD 2,533,11840.66
 

Productie Machines:

 

Machine NaamMerk & Model Geen.HoeveelheidAantal Jaar (s) GebruiktStaat
Kunststof Rotatie MachineCustom13.0Aanvaardbaar
Kunststof Rotatie MachineCustom15.0Aanvaardbaar
Stalen Plaat Buigen MachineW630K16.0Aanvaardbaar
Stalen Plaat SnijmachineDJL516.0Aanvaardbaar
Semi-automatische DraaibankC6132A56.0Aanvaardbaar
Buis Buigen MachineWC27-7656.0Aanvaardbaar
PonsmachineJ23-80T, J21-63A, J23-30T36.0Aanvaardbaar
FreesmachineZY7632, X612526.0Aanvaardbaar
Boormachine23025X726.0Aanvaardbaar
Schilderen MachineGeen Informatie65.0Aanvaardbaar
DroogovenGeen Informatie35.0Aanvaardbaar
Koude-Press MachineYJ985-815.0Aanvaardbaar
Houten Vier Rijen BoormachineMZB13.0Aanvaardbaar
Rand Bonding MachineXIKING13.0Aanvaardbaar
Precisie Vliegtuig SawGeen Informatie33.0Aanvaardbaar

 

Testen Machines:

 

Machine NaamMerk & Model Geen.HoeveelheidAantal Jaar (s) GebruiktStaat
Coating Dikte TesterLantai14.0Aanvaardbaar
Binnen MicrometerQinghai14.0Aanvaardbaar
Buiten MicrometerChengliang, Haerbin124.0

Aanvaardbaar

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.