JOYCLIMA MVHR ducted warmteterugwinning ventilator, envirovent warmteterugwinning

  • 1 - 4 eenheden
    US$ 1.523,00
  • 5 - 35 eenheden
    US$ 1.375,00
  • 36 - 77 eenheden
    US$ 1.166,00
  • >=78 eenheden
    US$ 1.160,00
type:
Air Conditioning Heating HVAC Systems Ventilation
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
JOYCLIMA
modelnummer:
ZJXRA-300/V2-07
Nominale koelcapaciteit:
2000-w
Nominale verwarming capaciteit:
2500 w
Nominale cooling power:
500 w
Nominale koeling stroom:
2.6A
Nominale verwarming power:
610 w
Nominale verwarming huidige:
2.9A
Max bediening power:
750 w
Max operatie stroom:
3.6A
Compressor:
Constante snelheid compressor
Koelmiddel:
R410A
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Unit/Units per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
HOUTEN VERPAKKING
Port
GUANGZHOU PORT
Videobeschrijving

JOYCLIMA MVHR ducted warmteterugwinning ventilator, envirovent warmteterugwinning

Product Beschrijving

 

ModelZJXRA-300/V2ZJXRA-400/V2ZJXRA-500/V2ZJXRA-700/V2
Installatie modusStaande
Nominale koeling capaciteit (W)2000230032004650
Nominale verwarming capaciteit (W)2500280038006000
Nominale cooling power (W)5506308901450
Nominale koeling stroom (A)2.634.166.64
Nominale verwarming vermogen (W)6106857501150
Nominale verwarming stroom (A)2.93.33.755.26
Max bediening vermogen (W)75080013801700
Max operatie stroom (A)3.63.86.37.78
Voeding (V/Ph/Hz)220-240/1/50

Frisse lucht/Uitlaat luchtstroom

(M3/h)

150 ~ 300220 ~ 400160 ~ 500300 ~ 700
Externe statische druk (Pa)130130130130
Ruis (dB (A) W)31323239
Air outlet dimensie (mm)184184250250
Condensaat drainage (inch
(BSP))
1/2"1/2"3/4"3/4"
Machine grootte (L * W * H) (mm)760x600x800760x600x800970x750x1000970x750x1000
Koelmiddel (W)R410A
Toekomst:

Verse Lucht + Warmte PumpBased op de traditionele airconditioner, verse Lucht Warmtepomp is uitgerust met airconditioning warmtepomp systeem. met meertraps energie herstel, de energie efficiëntie is zelfs hoger. het overwint de zwakheden van geen verse lucht van gewone airconditioner, hoog energieverbruik en grote Temperatuur fluctuatie van gewone verse lucht ventilator. het regelt de verse lucht op een constante temperatuur en vochtigheid, en de regulering van indoor CO2, schadelijke gassen, concentratie van fijne deeltjes (PM2.5). het maakt de frisse lucht led in de kamer meer comfortabel en gezond.

 

Vergeleken met de traditionele verse luchtwisselaar, hieronder zijn onze voordelen:

1. de tweetraps warmteterugwinning systeem met warmtepomp en air warmtewisselaar.

2. Balanced ventilatie deals met indoor lucht snel en efficiënt te verbeteren zijn kwaliteit.

3. complete EC/DC stille ventilator

4. Special PM2.5 filter met hoge efficiëntie en lage weerstand.

5. Home omgeving real-time monitoring.

6. Intelligent zelflerend, APP afstandsbediening.

Product Show

 

 

 

 

Functies en Kenmerken

 

Systeem Diagram

 

 

 

 

 

 

Installatie

 

Toepassing

Gerelateerde Producten

Bedrijf Informatie

 

 

Certificeringen

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.