notice Opmerking: Neem altijd contact op met uw leverancier om te bepalen of het coronavirus (COVID-19) van invloed is op uw bestelling.

Irak Marching Band Ontwerp Uw Eigen Militaire Uniform Russische

  • 10-99 Set
    US$ 14,50
  • 100-499 Set
    US$ 13,50
  • 500-999 Set
    US$ 12,80
  • >=1000 Set
    US$ 12,50
grootte:
S M l XL 2 xl 3 xl
kleur:
3-kleur desert
$
- +
beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
15 dag(en) na ontvangen van betaling
Leverancier Contacten
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type product:
uniform
gebruik:
Militaire
soort voeding:
OEM-service
plaats van herkomst:
Hubei, China
naam van het merk:
YLD
modelnummer:
YLD
geslacht:
Mannen
stijl:
camouflage
functie:
Rip-Stop
Materiaal:
Spandex, Nylon, 100% Cotton, 100% Polyester, Polyester / Katoen, Spandex / Cotton, Spandex / Polyester, 65% Polyester35 % Katoen
Naam:
Irak Marching Band Ontwerp Uw Eigen Militaire Uniform Russische
Soort voeding:
OEM
Model Nummer:
YLD-ACU
Shell Stof:
TC, CVC, N/C, 100% Katoen
Textuur:
Ripstop
Stof gewicht:
210-220g/als vraag
Verpakking:
1 set/polybag, 20 set/carton
Levertijd:
Binnen 2-5 dagen voor monster
Capaciteit:
3500 sets/een dag

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
55X38X38 cm
Brutogewicht:
1.25 kg
Type pakket:
1 set/polybag, 20 sets/carton
Levertijd: :
Hoeveelheid(Set) 1 - 1500 >1500
Geschatte tijd (in dagen) 15 Te overleggen
Product Overviews:
Irak Marching Band Ontwerp Uw Eigen Militaire Uniform Russische

SHIRTEENHEID: CM

BeschrijvingXSSMLXLXXL
Terug lengte717375777981
Borst112116120124128132
Shouder breedte46.648.249.851.45354.6
Mouw lengte606162636465
Manchet313233343536
Hals lengte43.544.545.546.54747.5

BROEKEENHEID: CM

BeschrijvingXSSMLXLXXL
Outseam105108110110115115
Binnenbeenlengte7678.58079.58483.5
Voor-opkomst30.53131.53232.533
Terug stijgen40.54141.54242.543
Taille84889296100104
Hipp102106110114118122
Manchet363840424446
Materiaal inspectierapport data overzicht
Test VereistStandaard Test MethodeDoel verzoekTestresultaat
Stof breedteNEN-EN 1773(Cm)150
Stof gewichtNEN-EN 12127G/m2210-220
Treksterkte (N)BS EN ISO 13934Warp835
Inslag489
Scheuren sterkte (N)BS EN ISO 13937Warp30.6
Inslag23.4
Dimensionale stabiliteit
Te wassen (%)
BS EN ISO 6330Warp-2.6
Inslag-0.4
Kleurechtheid
Wrijven
ISO105-X12Droog4
Nat2-3
Kleurechtheid
Wassen
ISO 105-C06Kleur veranderen4
Kleur kleuring4-5
PH WaardeISO 3071PH6.4

 

 

Gids Introduceren

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.