Industriële fabriek toegepast koeltoren Hoge kwaliteit koeltoren

  • 1 - 4 sets
    US$ 7.300,00
  • >=5 sets
    US$ 7.280,00
modelnummer:
DBNL3-250
luchtvolume:
250m3/h
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 5 >5
Geschatte tijd (in dagen) 7 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
koeling soort:
Counter Flow
Vermogen( w):
7500 W
Afmetingen( l* w* h):
4485*4342*4342mm
gewicht:
2420 KG
garantie:
1 jaar
After- sales service:
Video technische ondersteuning, Online ondersteuning
Toepasselijk Industrie:
Hotels, Kledingstuk Winkels, Bouwmateriaal Winkels, Machines Reparatie Winkels, Fabriek, Food & Beverage Fabriek, Boerderijen, Restaurant, Thuisgebruik, Retail, Voedsel Winkel, Afdrukken Winkels, Bouw werkt, Energie & Mining, Food & Beverage Winkels, Reclame Bedrijf
staat:
Nieuw
materiaal:
FRP
plaats van herkomst:
Henan, China
naam van het merk:
HAIBIAO
spanning:
380 V ~ 460 V
Spanning:
380 V ~ 460 V
Dimensie:
4485*4342*4342mm
Gewicht:
2420 KG
Sound volume:
Laag geluidsniveau
Kleur:
Grijs
Sleutelwoorden:
Koeltoren
Gebruik:
Water behandeling
Power:
7500 W
Model:
DBNL3-250
Air volume:
250m3/h
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
15 Set/Sets per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Houten case
Port
Shanghai Qingdao Guangzhou Shenzhen
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 5 >5
Geschatte tijd (in dagen) 7 Te overleggen

Industriële fabriek toegepast koeltoren Hoge kwaliteit koeltoren

Product Parameters
ModelParameters& Tau; = 28℃cooling toren& Tau; = 27℃cooling torenMaat (mm)PowerGewicht (kg)P-inlaatDiameter
T = 5℃T = 8℃T = 5℃T = 8℃HoogteBreedte(Kw)BodyBediening104Pa(Mm)
DBNL3-7070517960344426292.282438162.782500
DBNL3-8080619270374426292.290942403.032500
DBNL3-1001007411486369431343.0101459322.863000
DBNL3-12512592142108394431344.0110461583.153000
DBNL3-150150112171129395337324.0174482462.93600
DBNL3-175175131200150420337325.5188485823.153600
DBNL3-200200153231180423543425.52208112103.014200
DBNL3-250250186283215448543427.52420119833.264200
DBNL3-300300225334260462351347.53648171733.55000
DBNL3-3503502673953044873513411.03950178503.755000
DBNL3-4004003014553415018604411.04406231323.65900
DBNL3-4504503435143875268604411.04752245103.855900
DBNL3-5005003755764275619674615.05887300623.76600
DBNL3-6006004546805166119674618.56689321644.26600
Product Structuur

 

Product Feature

VOORDEEL

 

1 licht structuur compact
2 handige montage, duurzaam, goede koeling effect.
3 verhardingen sluier en UV additieven creëren uitstekende weersbestendigheid

4 lagere onderhoud, langere levensduur

Anti-aging, anti-corrosie, helder en schoon oppervlak en geen verkleuring

 

TOEPASSING

 

1 Air cooling systeem voor hotels

2 Air koelsysteem voor ziekenhuizen

3 Air koelsysteem voor openbare gebouwen

4 de gelegenheid buurt de woonwijk

 

Onze Certificaat

 

Bedrijf Informatie

   

      

Qinyang stad DAHAI dcience en technologie engineering co., LTD, werd opgericht in 2008 in china. Onze frp raspen zijn verkocht en onderhouden wereldwijd via Distributeurs en Fabrikanten. Evenals ontwikkelen onze eigen producten, OEM en ODM bedrijven zijn zeer belangrijk voor ons. Ons doel voor onze klanten is: Altijd te doen zaken met eerlijkheid, betrouwbaarheid en voldoen klanten behoeften als beste als we kunnen.

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.