Igbt Dc Inverter Lasmachine Mma-200, Kleine Elektrische Lasmachine Arc200.

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 27,15 - US$ 74,31 / Set | 50 Set/sets (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
OEM
modelnummer:
ARC225
boog huidige:
20-200A
pulsfrequentie:
50/60 HZ
hulpboog stroom:
30A
de nominale inschakelduur:
60%
motor type:
DC-Motor
afmetingen:
330x130x232
gebruik:
Lassen
spanning:
220 v
Vermogen( w):
4.2KVA
certificering:
CE ROHS
Product Naam:
Inverter lasmachine mma-200
Type:
IGBT Chip
Kleur:
Oranje
Gewicht:
3.8 kg-5.4 kg
Efficiëntie:
85% Omvormer Lassers
Machine maat:
Draagbare lasmachine
Machine type:
Drawn Arc
Functie:
Eenfase Booglassen
Bescherming Klasse:
IP21S Inverter DC Lasmachine
Nullastspanning:
56 v
garantie:
1 jaar
After- sales service:
ingenieurs om service machines in het buitenland
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100000 Set/Sets per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1. een stuks verpakt in een neutrale kartonnen of onze merk kleur
2. normaal met 2 quik plug
3. speciale Accessoires zal baseren op klant verzoek
Port
SZ
Levertijd: :
25-30 days

Igbt Dc Inverter Lasmachine Mma-200, Kleine Elektrische Lasmachine Arc200.

 

Product Beschrijving:

EEN: Inverter lasser ARC MMA Serie Belangrijkste Futures:

1. nieuwe stijlvolle ontwerp, slimme verschijning

2. Compact formaat, lichtgewicht & energiebesparende

3. sterke huidige output, superieure boogprestaties

4. automatische regulator voor spanningsschommelingen

5. kwaliteit lassen met nauwkeurige controle

6. kleine spatten

7. opties voor AUTO DUBBELE SPANNING 110 & 220 v, FULL METAL/PLASTIC EDGE DESIGN

 

B: Inverter Lasmachine ARC MMA Lasser Spec.:

ModelARC200IARC200GARC200TARC200D
ProcessenMMAMMAMMAMMA
Input Voltage (V)AC220V±15 %AC220V±15 %AC220V±15 %AC220V±15 %
Frequentie (Hz)50/6050/6050/6050/60
Nominaal Ingangsvermogen Capaciteit (KVA)4.24.96.56.5
Nominale Ingangsstroom (A)1922.229.929.9
Geen Belasting Spanning (V)56565656
Output Huidige Assortiment (A)20-14020-16020-20020-200
Duty Cycle60%60%60%60%
Efficiëntie85%85%85%85%
Isolatie KlasseFFFF
Behuizing Bescherming KlasseIP21SIP21SIP21SIP21S
Elektrode Diameter (mm)1.6-3.21.6-3.21.6-4.01.6-4.0
Netto Gewicht (KG)7777
Afmetingen Lxbxh (mm)330x130x232330x130x232330x130x232330x130x232

Verpakking & Verzending:

1. elke Omvormer Lasser eerste verpakt in een PE zak, dan beschermd door schuim, na PE zak en schuim beschermd, een volledige set ARC MMA lasser zal verpakt in een doos

2. Carton normaal kan gebruik neutrale kartonnen, bent u welkom te doen OEM service base MOQ

3. Sample kan worden verzonden in 3-7 dagen, massa om in 30 werkdagen

4. Sample kan worden verzonden door express, massa bestelling normaal door zee.

 

Onze Service:

1. overzeese kantoor in Zuidoost-azi Ë landen.

2. ingenieur beschikbare dienst machines overzeese

3. OEM & ODM service beschikbaar

4. Multi Auto productielijn

5. grote Hoeveelheid concurrerende prijs

6. hoge Qulity met CE, ROHS certificaat

7. meer dan 20 jaar ervaring in Inverter lasmachine ontwerp, productie en export.

8. schade Tarief minder dan 0.3%, alleen pass onze strenge kwaliteitscontrole test in fabriek en domeStic markt dan EXPORT

9. belangrijkste markt: Oost Europ, Southeas Azië, Noord Amercia, Zuid Amercian, Midden-oosten, Afrika

 

Bedrijf Informatie:

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.