Eiwitrijk visvoer pellets mobiele pellet machine

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 2.000,00 - US$ 20.000,00 / Set | 1 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
SN-DGP60
Vermogen( w):
15kw
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 25 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
garantie:
Een Jaar
Afmetingen( l* w* h):
1460*1100*1250
Toepasselijk Industrie:
Fabriek
staat:
Nieuw
plaats van herkomst:
Henan, China
naam van het merk:
Sinatural
spanning:
380 V 50 HZ
gewicht:
355 kg
certificering:
CE ISO
After- sales service:
Online ondersteuning
Na-sales Service:
Ingenieurs beschikbaar voor dienst machines overzeese
Toepassing:
Vis/garnalen/huisdier voeden
Type:
Feed extrusie
Grondstof:
Soja, maïs, rijst betekenen, vis
Voordeel:
Droge type zonder boiler
Capaciteit:
120-150 kg/u
Materiaal:
304 Roestvrij Staal/carbon Staal
Visvoer type:
Drijvende visvoer, zinken visvoer
Product Trefwoorden:
Lokale manier om visvoer feed mengmachine
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100 Set/Sets per Month local way to make fish feed feed mixing machine
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Polywood of als per klant eis
Port
xingang or qingdao
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 25 Te overleggen
Videobeschrijving

Eiwitrijk visvoer pellets mobiele pellet machine

Product Beschrijving

Hot Koop Kleine Huisdier Pellet Voedsel Pellet Machine/feed Extruder Voor Huisdier FeedIs geschikt voor de productie van drijvende water visvoer, sier visvoer. De feed heeft een lange drijvende tijd en is moeilijk te verspreiden. Het kan de grondstof, temperatuur, vocht en andere technologische parameters, zodat het product heeft de kenmerken van nieuwe vorm, unieke smaak, rijke voeding en delicate organisatie. Voor verschillende vis smaken. Verschillende vormen en maten van feed vervangbare mallen en pas de mate van puffend.

 

Feature

Verschil tussen droge type visvoer machine en nat type visvoer machine

 

1. de verschijning van droog nat apparatuur verschilt van stoom toevoeging apparaten, Het werkingsprincipe is hetzelfde,

 

2. nat type visvoer machine met een hoge unit productiviteit, geschikt voor middelgrote en grote fabriek.

 

3. de pellet geproduceerd door de natte type visvoer machine met een betere uitstraling.

 

4. verminderen de schroef en vat dragen van nat type visvoer machine

 

Technische gegevens

 

ModelCapaciteit (t/h)Belangrijkste vermogen (kw)Schroef Diameter (mm)
SN-DGP500.06-0.081150
SN-DGP600.12-0.151560
SN-DGP700.18-0.2518.570
SN-DGP800.3-0.352280
SN-DGP900.4-0.453790
SN-DGP1200.5-0.755120
SN-DGP1350.8-1.075133
SN-DGP1601.2-1.590155
SN-DGP2001.8-2.0132195

 

Product om klant

 

Productie lijn

Pakket en verzending

Bedrijf Informatie

FAQ

 

1. wat is de levertijd?
Wij leveren de product in 7-15 dagen na ontvangst van de storting.


2. wat is uw betalingsvoorwaarden?
We kunnen accepteren verschillende betalingsvoorwaarden als het is handig voor u.


3. wat uw MAQ?
Onze MAQ is 1 stuk.


4. wat is uw garantie?
12 maanden behalve de onderdelen. En de belangrijkste deel levenslang tijd garantie.


5. u ingenieurs te installeren de plant?
Natuurlijk ja, maar op een extra kosten zullen worden betaald door klanten.

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.