Hoge druk kleine draagbare stalen zuurstof CO2 Argon Stikstof Acetyleen cilinder

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 20,00 - US$ 50,00 / Stuk | 200 Stuk/stukken 200 Unit/Eenheden (Min. Order)
grootte:
15*15*85
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 500 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 500 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 500 stukken) Minder
Voorbeelden - US$ 100,00 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
laden...
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
druk:
Hoog
plaats van herkomst:
Shanghai, China
modelnummer:
ISO9809/EN1964-1/TPED/CE
materiaal:
Staal
naam van het merk:
BEYIWOD
gebruik:
Zuurstof
Naam:
Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder
Certificering:
TPED/CE/DOT/TC/ISO
Buitenste Dia.:
102mm ~ 267mm
Volume:
1.8L ~ 80L van kleine draagbare stalen zuurstof cilinder
Werkdruk:
150bar, 166bar, 200bar, 300bar
Test Druk:
250bar, 300bar, 450bar
Lengte zonder ventiel:
315mm ~ 1735mm
Gewicht zonder ventiel:
3.57kgs ~ 91kgs
Materiaal:
37Mn/34CrMo4 van kleine draagbare stalen zuurstof cilinder
Draad:
17E, 25E/W19.8, W28.8
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
20000 Unit/Units per Month of small portable steel oxygen cylinder
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1. bulk laden;
2. verpakt in plastic geweven netto
3. verpakt in houten pallets;
4. zoals vereist.
Port
ShangHai/NingBo/As requested
Videobeschrijving
Product Beschrijving

 1. materiaal: 37Mn, W19.8, W28.8, 25E

2. Brand Naam: BEYIWOD; BENE; OEM

3. standaard: ISO9809-3/EN1964-1/EN-ISO9809-3/CE/TPED

 Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

Hoge Druk SeamleSsStaal Cilinders

Standaard: ISO9809-3

Seriële Geen.TypeNominale werkdruk (bar)

Water test druk (bar)

Volume (L)Nominale Buitenste Dia. (mm)Lengte (mm)Gewicht (kg)
1BENE108-2-1515025021083154
2BENE108-3-1515025031084805.7
3BENE140-4-1515025041403656.6
4BENE108-5-1515025051087007.5
5BENE140-5-1515025051404407.7
6BENE140-6.3-151502506.31405409.4
7BENE140-7-15150250714060010.8
8BENE140-8-15150250814068511.0
9BENE140-9-15150250914074511.5
10BENE140-10-151502501014082513.4
11BENE159-8-15150250815954511
12BENE159-10-151502501015967513
13BENE159-13.4-1515025013.415989021
14BENE180-20-151502502018098525
15BENE219-20-151502502021973027
16BENE219-40-1515025040219131048
17BENE232-50-1515025050232148060
18BENE267-68-1515025068267150074
19BENE279-80-1515025080279173591

 Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

 

Hoge Druk NaadlozeStaal Cilinders

Europese Standaard: EN1964/EN-ISO9809-1

 

Specificatie

Diameter

(In/mm)

Lengte (mm)

Volume

(L)

Gewicht

(Kg)

Werkdruk

(Psi/Bar)

Test Druk

(Psi/Bar)

Draad

Legering Stalen Cilinder

1053201.83.57200/216300/310W19.8, W28.8, 25E
3452.03.75
4252.74.30
4703.04.60
4803.14.68

Legering Stalen Cilinder

1384705.06.7200/216300/310W28.8, 25E
5005.47.8
5456.08.4
5956.78.9
6607.59.7
6958.010.1
7809.111.0
8009.411.3
84510.011.8
89210.712.5
85010.017.0

Legering Stalen Cilinder

1594206.010.3200300W28.8, 25E
4757.011.5
5358.012.7
65010.015.1
93718.025.4
102920.027.7

Legering Stalen Cilinder

20057013.421.1200315W28.8, 25E
6451522.4
8152027.4

Legering Stalen Cilinder

23212504055200300W28.8

Legering Stalen Cilinder

23215305065200300W28.8

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

Bedrijf Informatie

Productieproces Van Stalen Cilinder

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

Workshop foto's

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

Verpakking & Verzending

Verpakking & Verzending

Verpakking: 1. bulk laden;

2. verpakt in plastic geweven netto

3. verpakt in houten pallets;

4. zoals vereist.

 

Verzending Van kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

 

 

Certificeringen

Onze Diensten

1. wij accepterenOEM diensten, Custom brochures voor verschillende talen, de stempel van de fles, dozen en stickers ontwerp.

2. zeerHoge kwaliteit service na verkoop: Als onze producten problemen, zullen we de eerste tijd voor u te repareren, vervang de nieuwe product of de overeenkomstige compensatie.

3. We hebben een zeerProfessionele sales team, Met professionele kennis om u met professionele diensten.

4. We hebben eenZeer Snelle levering snelheid, Volgens uw behoeften om de meest handige diensten.

5. We hebben zeerHoge kwaliteitProducten en zeer betaalbare prijs.

6.24 uur online, Zullen wij antwoorden u bij de eerste keer

 

FAQ
  • Q: Bent u een fabrikant?

EEN: Ja we zijn.

  • Q: Wat is uw minimum order hoeveelheid?

EEN: We hebben een minimum van 200 batches.

  • Q: Wat over de levertijd?
    EEN: Het algemeen zal ons 25-30 dagen om de bestelling.
  • Q: Wat is de prijs van kleine draagbare stalen zuurstof cilinder?

EEN: Onze prijs is volgens de klant als bepaald door het aantal van de bestelling, als je bestelling hoeveelheid is meer, de prijs is erg goedkoop, wilt weten de specifieke prijs neem contact met ons.

  • Q: Heeft u product monsters?

A: Na het bepalen van uw batch order hoeveelheid, kunnen wij u met monsters, maar we zullen een extra proof vergoeding omdat wij zijn de fabrikant, niet de retailer.

  • Q: hoe we betalen?

EEN: 1.You zal moeten betalen 30% van het voorschot en betalen 70% van de betaling vóór verzending,

2. als u aankoop een relatief groot aantal, kunnen we onderhandelen,

3. Sample rekeningen zijn onderworpen aan 100% vooruitbetaling

 

Contact Me

 

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.