notice Opmerking: Neem altijd contact op met uw leverancier om te bepalen of het coronavirus (COVID-19) van invloed is op uw bestelling. close

HD SDI Fiber Optische Media Converters (Tx/Rx) video/Audio/Ethernet/Data Over Fiber Lange Werkafstand up 20Km voor HD SDI CCTV

  • 5-9 stukken
    US$ 580,00
  • 10-99 stukken
    US$ 550,00
  • >=100 stukken
    US$ 520,00
Hoeveelheid:
- + stukken beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
5 dag(en) na ontvangen van betaling
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Bestelling: 500 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Bestelling: 500 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Bestelling: 500 stukken) Minder
Leverancier Contacten
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
China
naam van het merk:
Huaxing
modelnummer:
HDSDI fiber converter
Functie:
4ch hdsdi + 1 vooruit rs485 + ethernet
Fiber afstand:
20 km
Dv power:
5 v
Refection verlies:
> 15Db
Type:
Singlemode
Connector:
Fc/pc (sc/pc optioneel)
Kleur:
Zwart
Garantie:
1 jaar

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
11.5X8X3.5 cm
Brutogewicht:
0.100 kg
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 100 >100
Geschatte tijd (in dagen) 5 Te overleggen

 HD SDI Fiber Optische Media Converters (Tx/Rx) video/Audio/Ethernet/Data Over Fiber Lange Werkafstand up 20Km voor HD SDI CCTV

 

 

 

De hdsdi naar fiber converter ook genoemd als sdi fiber transceiver, die ondersteunt 4ch hd sdi, 1ch forwarding RS485 en 1CH half duplex/full duplex 10/100 M ethernet transmissie over 1 single mode fiber om 10 ~ 80Km. het is een perfecte en economische digitale product voor lange afstand met hoge resolutie real-time video monitoring.Het wordt veel gebruikt voor uitzending op televisie, high-definition video conferencing, high-definition video surveillance en andere gebieden.

Kenmerken

1,4 kanaals unidirectionele hd-sdi video transmissie via glasvezel

2, compatibel met SMPTE-292M HD-SDI en SMPTE-259M, SD-SDI standaard signalen, ondersteunende 1485 Mb/s, 270 Mb/s tarieven

3, ondersteuning 1080I 60/50Hz, 720 P 60/50/30/25Hz en vele andere video formaten.

3 ondersteuning unidirectionele/bidirectionele RS-485/RS232/RS422 data protocollen, tot 115.2Kb/s tarieven.

4, ondersteuning Full duplex en half duplex 10/100 M ethernet

5, automatische kabel egalisatie zorgen signaal integriteit

6, lange transmissie vermogen minstens 10 km (6.2 mijl), tot 80 km

7, ESD en overspanningsbeveiliging circuit, die effectief kan voorkomen statische elektriciteit en bliksem schade

8, licht bieden verdwijnen alarm, remote power-down alarm, uitgangssignaal status indicatie en input signaal lock status indicatie

9, Ultra-breed temperatuurbereik (0~ + 55), Aanpasbaar aan verschillende omgevingen;

 

Video

Fysieke Interface

BNC

Aantal Kanalen

4 kanaals

Input/Output Impedantie

75Ω (onbalans)

Video Formaat

1080I 60Hz/50Hz,

720 P 60Hz/50Hz/30Hz/25Hz

Video Richting

Unidirectionele

Standaard Video Input/Output Voltage

0.8Vp-p

Video Spanningsbereik

0.6 ~ 1.0Vp-p

Video Encoding bit breedte

8bit of 10bit Auto

Return Loss

≤-15dB @ 5 MHz~1.5 GHz,

Gebalanceerde Modus

≤140meters van Belden 1694A op 1.485 Gbps ≤400meters van Belden 1694A at270Gbps

Embedded Audio, Extra Ruimte, EDH Data

Transparante

Optic

Fiber Interface

FC (standaard), SC selecteerbaar

Fiber Type

Singlemode (9/125 μ single-mode glasvezel, standaard), Multimode Selecteerbaar

Golflengte

1310nm,1550nm

Afstand

10 ~ 80 KM (20Km standaard)

Aantal Vezels

1

Data

Data Protocol

RS485,

Data Rate

0 ~ 115.2 Kbps

Fout Rate

<10-9

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.