Goede kwaliteit hot koop 1.92 inch-12 inch vuurwerk shell glasvezel mortieren voor schelpen display

  • 1000 - 4999 stukken
    US$ 0,74
  • >=5000 stukken
    US$ 0,68
kleur:
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 1000 >1000
Geschatte tijd (in dagen) 7 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 2000 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 2000 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 2000 stukken) Minder
Voorbeelden:
US$ 45,00 /Stuk | 1 Stuk (Min. Order) | Voorbeelden kopen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type:
Firecracker & Fireworks
plaats van herkomst:
Hunan, China
naam van het merk:
Geluk
modelnummer:
1.92 inch-12 inch
gelegenheid:
Christmas
vuurwerk soort:
Display Shell
Materiaal:
Glasvezel
Kleur:
Geel
Size:
1.92 inch tot 12 inch
Type:
Schelpen mortel buis
Item Naam:
Mortel buizen
Toepassing:
Voor schelpen vuurwerk
Gelegenheid:
Nieuwe jaar
Product naam:
Glasvezel vuurwerk mortieren
Display plaats:
Kerst
Effecten:
Prachtig effect
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Piece/Pieces per Week Good quality hot sale 1.92 inch - 12 inch fireworks shell fiberg
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Goede kwaliteit hot koop 1.92 inch-12 inch vuurwerk shell glasvezel mortieren voor schelpen display, verpakt door fiber zak.
Port
Any port of China
Levertijd: :
Hoeveelheid(Pieces) 1 - 1000 >1000
Geschatte tijd (in dagen) 7 Te overleggen

Goede kwaliteit hot koop 1.92 inch-12 inch vuurwerk shell glasvezel mortieren voor schelpen display

 

 

Vuurwerk shell glasvezel mortieren voor schelpen display, andere kleuren is avaialbe.

Details voor verschillende grootte buizen.

NAAM VAN GOEDEREN

BINNENDIAMETER

(Mm)

LENGTE

(Mm)

WANDDIKTE

(Mm)

VOET DIKTE

(Mm)

GEWICHT/STUK

(Kg)

1.92 "mortel buis483202.0150.3
2 "mortel buis513502.0250.3
2.5 "mortel buis644002.4280.6
 3Mortel buis764503.0300.9
 4Mortel buis1015503.3321.25
 5Mortel buis1278003.5402.5
 6Mortel buis1519003.8403.2
 8Mortel buis20311004.5507.5
10Mortel buis25412005.54520
12Mortel buis30513006.55027

 

Hot koop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.