FTTH EPON 2.5/5g gepon onu optische netwerk unit FTTH fiber modem fiber router 4FE + 2 POTTEN + Wifi + CATV ONT Draadloze met triple play

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 60,00 - US$ 120,00 / Stuk | 50 Stuk/stukken (Min. Order)
Verzending:
Ondersteuning Zeevracht
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
Hondao
modelnummer:
Onu
PON Poort Type:
BOSA
Golflengte:
Tx 1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm
Optische Type:
SC/APC
Gevoeligheid:
<-27dBm (PX20 +)
Overbelasting:
>-3dBm (PX20 +)
Draadloze:
300 Mbps, 2T2R
RF (CATV):
1 CATV F connector
LAN Interface:
Auto adaptieve Ethernet interfaces, Full/Half Duplex, RJ45 connector
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 stks/ctn
Port
Hangzhou,Shanghai
Levertijd: :
15days

Product Beschrijving

4FE + WIFI + CATVONU (Optische Netwerk Unit) en ONT (Optische Netwerk Beëindiging) -ONU en ONT zijn in principe hetzelfde apparaat-ONT is gelegen aan de klant premisse, en ONU ligt buiten het huis. ONU kan werken in verschillende temperatuur en weersomstandigheden. Het moet weerstaan water, wind en vandalen. De ONU meestal communiceert met een optische netwerk terminal (ONT), die kan een aparte doos dat verbindt de PON naar TV sets, telefoons, computers, of een draadloze router. De ONU/ONT kan een apparaat.

Feature

-Plug-en-play: diensten kan worden ingezet door een klik op de NMS, en on-site configuratie is niet

Nodig.

-Remote diagnose: Remote storing lokaliseren is uitgevoerd door de lus-line test van POTS poorten call

Emulatie en PPPoE dialup emulatie geïnitieerd door de NMS.

-Link monitoring: E2E link detectie is bereikt met 802.1ag Ethernet OAM.

-Hoge snelheid forwarding: 900 Mbit/s forwarding in de NAT scenario.

-IPv6 Capability: ondersteuning IPv6/IPv4 dual stack en DS-Lite.

Product details

 

 

 

Product Beschrijving

Belangrijkste product

GEPON/GPON OLT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEPON/GPON ONU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glasvezel Apparatuur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FTTx Passieve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ons bedrijf

Met jaar export ervaring langs met uitstekende kwaliteit, geavanceerde diensten en concurrerende prijzen,
Hondao heeft won vele klanten vertrouwen en steun. Onze one stop shop verzamelen duizend van product
Van de verschillende van dhinese fabriek evenals bekende merken. Win-Win is onze zakelijke Samenwerking.
Hondao Is uw Goede partner in Glasvezel Communicatie.

 

Certificeringen
u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.