Voor isuzu c223 diesel, c190,4fd1 dynamo, lr150-201, lr150-201b, lr150-205b

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 61,00 - US$ 65,00 / Stuk | 8 Stuk/stukken 1 stuks aanvaardbaar als in de voorraad (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type:
Alternator Assembly
auto maken:
Voor Isuzu diesel C223, C190, 4FD1
Oe nee.:
LR150-201, LR150-201B, LR150-205B
plaats van herkomst:
Chongqing, China (Mainland)
naam van het merk:
Kava
modelnummer:
KAH1010
garantie:
1 jaar
Certificaat:
ISO/TS16949
grootte:
12 v 55A
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Nuetal karton verpakking of volgens customer& acutes requirments.
Port
china port
Levertijd: :
7-35days according to the quantity and model

 

 

Voor Isuzu diesel C223, C190, 4FD1 Dynamo, LR150-201,

LR150-201B, LR150-205B

 

1. specificatie: 

TypeVervangen Hitachi Dynamo
Parameter12 v 55A
ToepassingVoor Isuzu, Opel, Vauxhall
MerkKava
Kava Geen.KAH1010
Staat100% Nieuwe

 

2. transactie Termijn:

BetalingT/T, L/C, Paypal, Western Union
CertificaatISO/TS16949
Garantie1 jaar
MOQ8 stks
LevertijdHoeveelheid <10 stks 7 dagen Hoeveelheid> 10 stks 35 dagen

 

3. Part Nummer (Al deze OEM naam is alleen voor referentie):

S/NOEMDeel Geen.
1Lester14648
2CargoJA661IR
3HitachiLR150136
4HitachiLR150136B
5HitachiLR150136E
6HitachiLR150155
7HitachiLR150155B
8HitachiLR150201
9HitachiLR150201B
10HitachiLR150205
11HitachiLR150205B
12HitachiLR15055
13HitachiLR15055B
14Isuzu5812003161
15Isuzu5812003163
16Isuzu8944017932
17Isuzu8944050440
18Isuzu8944050442
19Isuzu94401793
20LucasLRA01241
21LucasLRA1241
22Vauxhall/Opel6204055
23Vauxhall/Opel94405044
24Gratis8941720940
27HitachiLR150-201
28HitachiLR150-201B
29HitachiLR150-205B

 

4. voor de volgende modellen (Al deze OEM merk is alleen voor referentie): 

S/NMakenModelMotorJaar
1IsuzuCampo 2.2 D (KB)2238ccm C22383-91
2IsuzuCampo 2.2 D TFR2238ccm C22388-89
3IsuzuCampo 2.5 D (KB)2499ccm 4JA183-90
4IsuzuKBD 26 2.0 D1951ccm C19081-85
5IsuzuKBD 27 2.2 D2238ccm C22385-88
6IsuzuKBD 41 2.0 D1951ccm C19081-85
7IsuzuKBD 47 2.2 D2238ccm C22385-88
8IsuzuTrooper 2.2 D UBS522238ccm C22386-88
9IsuzuTrooper 2.2 TD UBS522238ccm C223T86-88
10IsuzuWFR 2.2 D WFR2189ccm 4FD185-86
11OpelCampo 2.2 D (TF.)2238ccm 4FD1 (C223)87-96
12VauxhallBrava 2.2 D (TRF)2238ccm C22391-96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.