Fabriek Prijs 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDM

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 685,00 - US$ 1.150,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDM (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Shandong, China
naam van het merk:
WSEE
modelnummer:
WS-50ErA8 * 24dBm
Product Naam:
1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDM
Golflengte:
1550nm voor CATV, 1490/1310nm voor PON
Input optisch vermogen:
-5 ~ 10dBm
Output poort:
8 poorten
Uitgangsvermogen elke poort:
16 ~ 24dBm
Extra functie:
WDM
Optische connector:
SC/APC of SC/PC of LC/APC of LC/PC
Toepassing:
CATV/HFC/PON
Voedingsspanning:
AC220V & AC110V & DC48V
Garantie tijd:
2 jaar
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
500 Piece/Pieces per Month 1550nm EDFA 35dbm 8 Ports, EDFA Amplifier Price, EDFA WDM
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 stk/doos, 2 stks/Carton voor Fabriek Prijs 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDM
Port
Qingdao/Shenzhen

Fabriek Prijs 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDM

Product Beschrijving

 

WS-50EYxx stijlFabriek Prijs 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDMMet gain spectrum band within1540 ~ 1563nm, die is voornamelijk ontworpen voor de toepassing van CATV of 1 ~ 8 continue branding kanaal (ITU golflengte) en biedt ook een flexibele en goedkope oplossing voor CATV groot gebied dekking van grote en middelgrote steden.

 

WS-ErAxxFabriek Prijs 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDM Kan realiseren Enkele golf transmissie, CWDM drie golven in enkele vezel, platte gain. DWDM; het is belangrijk fiber transmissie apparatuur van building grote en middelgrote CATV netwerk, voornamelijk gebruikt in FTTH, FTTB, DBS, MMDS, FTTX pon.

 

Technische Index

 

 

Item

Unit

Technische paremeter

Supplement

CATV werking golflengte

Nm

1545 ~ 1565

CATV

OLT pass golflengte

Nm

1310/1490

PON

CATV werking golflengte verlies

DB

0.8

1550nm

OLT pass golflengte verlies

DB

0.8

1310/1490nm

Aantal uplink optische poorten (voor OLT)

Stuks

64

 

Input optisch vermogen

DBm

-5 ~ + 10

 

Max uitgangsvermogen

DBm

40

 

Uitgangsvermogen stabiliteit

DBm

± 5

 

Noise

DB

≤ 5.0

Input power0dBm, λ = 1550nm

Return loss

Input

DB

≥ 45

 

Uitgang

DB

≥ 45

 

Optische connector

 

SC/APC, SC/UPC

 

C/N

DB

≥ 50

 

C/CTB

DB

≥ 63

C/CSO

DB

≥ 63

Voedingsspanning

V

AC170V ~ 265 V; AC90 ~ 135 V; DC36 ~ 72 V

 

Vermogen Verbruiken

W

≤ 90

 

Netwerk management interface

 

RJ45

 

Werktemperatuur

-10-+ 42

 

Max relatieve vochtigheid

%

Max 5% geen condensatie

 

Opslag temperatuur

-30 ~ + 70

 

Devise size

Mm

464 (L) * 440 (W) * 89 (H)

 

Pakket maat

Mm

640 (L) * 640 (W) * 200 (H)

 

 

 

Toepassingen

 

 

Verpakking & Verzending

 

 

Fabriek Prijs 1550nm EDFA 35dbm 8 Poorten, EDFA Versterker Prijs, EDFA WDMPakket: 1 stk/doos, 2 pcs/Carton.

 

 

Onze Diensten

Dit apparaat garantie is 12 maanden. Als het probleem wordt veroorzaakt door de gebruiker verkeerde werking of natuurlijke kracht majure, zullen we alleen verantwoordelijk voor het onderhoud en lading de juiste materiaal kosten.
Wanneer het apparaat heeft probleem, neem contact met ons onmiddellijk. On-site onderhoud van defecte apparaat moet worden bediend door professionele technicus te voorkomen waardoor meer schade aan de apparatuur.
Note: Voor gebruikers die demonteren en reparatie apparatuur wihtout onze toestemming, zal ons bedrijf niet bieden gratis garantie. Redelijke onderhoud en materialen kosten zullen worden verzameld.

Bedrijf Informatie

 

Shandong Wanshuo Opto-elektronische Apparatuur Co, Ltd is de productie CATV Optische apparatuur sinds 2008. Ons bedrijf uitgegroeid tot een van de grootste bedrijven in het gebied van CATV apparatuur inChina. We zijn voornamelijk bezig met het ontwerpen, onderzoek, productie en marketing CATV HFC netwerk apparatuur.

 

Ons bedrijf is onderzoek en ontwikkeling HFC netwerk producten, waaronder1550nm EDFA, Multi-poorten High Power EDFA, 1550nm/1310nm Optische Zenders, Outdoor Optische Ontvangers, FTTH Optische Knooppunten, Passieve FTTH Optische Knooppunten, CATV Versterkers, Hybrid modules, voedingen en passieve apparaten.

 

Na jaren van ontwikkeling, we hebben sterke totale operationele mogelijkheden, rijke ervaringen in internationale handel, en hebben gemaakt goede relatie met vele landen als DE VS, India, Vietnam, Spanje, Roemenië, oekraïne en Rusland, Peru, Colombia, Afrikaanse landen, Etc. we kijken uit naar vormen zakelijke relatie met nieuwe klanten rond de wereld.

 

Als u geïnteresseerd bent in onze producten, welkom om uw onderzoek en bezoek onze fabriek.

 

Contact Informatie

 

Tel: + 86-533-3599957 Telefoon: + 86-18615333077

Fax: + 86-533-3599955

Web: http://Www.wanshuo.net

Voeg: NR 115, Wanjie Road, High-tech Ontwikkeling Gebied, Zibo, Shandong, China

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.