exportoverschot voorraad branded stocklot kleding

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 5,56 - US$ 5,86 / Set | 1000 Set/sets (Min. Order)
leeftijd:
6-16years
kleur:
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
In-Stock Items
beschikbare hoeveelheid:
21000
plaats van herkomst:
Fujian, China
naam van het merk:
SWALOSKY
modelnummer:
2014-03A/B/C/D
soort stof:
Polyester
materiaal:
100% Polyester
Product Type:
Kleding Sets
Size:
6-16
Stocklot liquidatie:
Overstock overschot voorraad
Overtollige voorraad:
Overtollige voorraad voor verkoop
FOB: $5.56-5.86:
Mode
Zeehaven; Xiamen, Fujian:
Betaling: T/T
Voorraad veel:
Stocklot
Overstock voorraad:
Voorraad voor verkoop
Kleding overstock:
Kleding voorraad
Kinderen kleding voorraad:
Groothandel voorraad kleding
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Set/Sets per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
een pc in een polybag
Port
xiamen

  Export Overtollige Voorraad Branded Stocklot Kledingstukken

Wij accepteren aanpassing van producten aan uw wensen,

 

Ook accpet de groothandel, kleine MOQ en mengsel van orde.

 

Welkom ons te contacteren voor verdere samenwerking

Export Overtollige Voorraad Branded Stocklot Kledingstukken

   1. Product Info

1. stof: gesponnen polyester met sherpa bont
Mouwen voering: single jersey,
2. MOQ: 1000 sets
3. Size: 6-16
4. FOB Prijs:: $5.56-5.86/SETS

2Foto's

MODLE TONEN

    

BORDUREN TONEN

       

BROEK TONEN

       

ACHTERKANT TONEN

       

VOERING TONEN

       

3 Maattabel

 

Maattabel (eenheid: inch)  
Positie     Size
6810121416
TOP JAS
Borst293133353739
CBL inc rib181920212223
Mouw lengte16.517.518.519.520.521.5
Armsgaten6.577.588.59
Bodem232527293133
Kap hoogte111111.511.512.512.5
Hood breedte8.58.5999.59.5
Broek
Tailleband192021222324
Hip272931333537
Voor-opkomst88.3/88.3/49.1/89.1/29.7/8
Terug stijgen9 3/410 3/810 3/411 1/811 1/211 7/8
Outseam252729313335

4. onze Kwaliteitsgarantie:

Onze QC zullen de producten een voor een voor het verzenden van de goederen. Ons vertrouwen. Kunnen We het maken.

 

5 over Ons Bedrijf:

Als een professionele fabrikant sinds 1997, we zijn wijden onszelf te ontwikkelen nieuwe ontwerpen kleding met goede kwaliteit.

 

Onze fabrieken lokaliseren in Jinjiang en Shishi, Fujian, die zijn beroemde kleding en schoenen productie steden in China. Welkom ons bedrijf te bezoeken.

 

Onze belangrijkste producten omvatten jas, sport pak, broek, shirt, de kinderen kleding, etc.

We hebben drie merken: SWALOSKY, Kedru, JICSHILAI

 

Merk voor sport pak/trainingspak:SWALOSKY,

Merk voor Jas:JICSHILAI

Merk voor anderen:Kedru 

 

6. Company Tour

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.