End papier zak rand vouwen lijmen machine voor papier

  • 1 - 19 sets
    US$ 8.000,00
  • >=20 sets
    US$ 6.000,00
vermogen:
2.2kw
modelnummer:
ZH-800
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 2 - 20 >20
Geschatte tijd (in dagen) 8000 6000 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 1 sets)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 1 sets)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
garantie:
1 jaar
toepassing:
Chemisch, Machinery & Hardware
verpakkingsmateriaal:
Papier
type:
Lijmmachine
Toepasselijk Industrie:
Bouwmateriaal Winkels, Afdrukken Winkels, Reclame Bedrijf
staat:
Nieuw
verpakking soort:
Karton
automatische graad:
Automatische
gedreven type:
Elektrische
spanning:
220 V
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
Hongqiang
Afmetingen( l* w* h):
5800*900*1300mm
gewicht:
180 kg
certificering:
Ce
After- sales service:
Geen after-sales service, Video technische ondersteuning, Online ondersteuning
Key Selling Punten:
Concurrerende Prijs
Naam:
Papieren zak lijmen machine
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
6000 Set/Sets per Year
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Export Houten Doos Verpakking
Port
ningbo port/shanghai port/guangzhou port/shenzhen port
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 2 - 20 >20
Geschatte tijd (in dagen) 8000 6000 Te overleggen

Product Beschrijving

End papier zak rand vouwen lijmen machine voor papier

ZH-800/800C/900/1000 is het bedrijf de belangrijkste algemene plakken doos machine voor vele jaren, de stabiliteit, veelzijdigheid, flexibiliteit zijn goed ontvangen door gebruikers. Kleine dozen kunnen worden geplakt van geneeskunde dozen om wijn dozen. Kleine dozen kunnen worden geplakt van 40,000 tot 50,000 per uur. Ze zijn ideaal apparatuur voor verpakking en grafische industrie.

Technische indicator:

1. lineaire Snelheid: Lineaire Snelheid: 0-220 m/min Continu Verstelbare

2. Applicable papier: 210-700g/m2 karton

3. Basic Vorm van Plakken Doos: Algemene Rand Plakken, beide zijden zijn OK

4. papierinvoer modus: automatische continue papierinvoer

5. conversie: Enkele of Dubbele Conversie

6. gebruik lijmen: opgeloste type

7. voeding: eenfase AC220V, 2.2Kw

8. gewicht: 1800 kg

9. Size: 5800x900x1300mm

10. tellen bereik: 0-999999 (automatische tellen)

 

Technische indicatoren:

ModelZH-800ZH-800CZH-900ZH-1000
EEN Max (mm)560450660760
EEN Min (mm)10565105130
B Max (mm)550550550600
B Min (MM)60608080
C Max (mm)270220330380
C Min (mm)50305060
Gewicht (T)1.51.522.3
Maat (mm)5800*900*13005800*900*13005800*105*13005800*1200*1300

 

Workshop

 

Ons bedrijf

Wenzhou Hongqiang Verpakking Machines Co, Ltd werd opgericht voor twaalf jaar. is een fabrikant van vulmachine etiketteermachine, sluitmachine, vullen sluitmachine, bandage machine, krimpkous verpak-ging machine met goed uitgeruste testfaciliteiten en sterke technische kracht. met een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle designs, Onze producten worden veel gebruikt in Cosmetica, Voedingsmiddelen, Farmaceutische Producten, Dagelijkse Chemische en andere industrieën. onze producten worden op grote schaal erkend en vertrouwd door gebruikers en kan voldoen aan continu veranderende economische en sociale behoeften. we welkom nieuwe en oude klanten uit alle lagen van het leven om ons te contacteren voor toekomstige zakelijke relaties en wederzijds succes!

Contact ons

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.