Deutz diesel fl912 motor onderdelen onder Duitsland Technologie Deutz 912 Zuiger

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 10,00 - US$ 100,00 / Eenheid | 1 Eenheid/eenheden (Min. Order)
modelnummer:
FL912
Levertijd::
Hoeveelheid(eenheden) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 3 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Beijing, China
naam van het merk:
DEUTZ
motortype:
Diesel
type:
Zuiger
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Unit/Units per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
houten kist
Port
Tianjin, CHINA
Levertijd: :
Hoeveelheid(eenheden) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 3 Te overleggen

 

Product Beschrijving
De DEUTZ DIESELMOTOR ONDERDELEN (Luchtgekoelde serie) inclusief 912/913/413/513/511, wij kunnen alle de DEUTZ OEM Onderdelen en DEUTZ vervangende onderdelen voor de bovengenoemde motor. Er is een colosed samenwerking relatie tussen ons en de DEUTZ OEM produceert, waardoor onze kosten lager dan concurrenten, de strick producten testen & kwaliteitscontrole maken de kwaliteit betrouwbaar. Daarnaast leveren wij ook garantie voor alle MOTORONDERDELEN we geleverd. Als er kwaliteit probleem, wij kunnen leveren nieuwe onderdelen voor compensatie.

 

 

Belangrijkste Onderdelen lijst
Component GroepOnderdelenIdent. Geen.DEUTZ Nummer
BLOKBlok011502239224
 Front Cover0115202235812
 V-Riem Spanrol0125002136229
 Front Olie Seal0116002234133
 Clinder Mouw04102231924
 Aanpassing Pakking04302137256
 Gear05803362737
 Krukas Assy05 02166932
 Krukas05 02136934
 Ring Gear055602131081
 Vliegwiel (Met Ring Gear)055702160705
 Vliegwiel05 02240165
 Drijfstang061'02130571
 Drijfstang061'02230465
 Drijfstang061'02232059
DrijfstangDrijfstang Bus06303371612
 Aansluiten RodAssy06102101119
 Aansluiten RodAssy06102232060
 Zuiger07102233365
Zuiger & ZuigerverenZuiger Pin07203371660
CilinderkopCilinderkop081202237310
 Inlaatklep082902137457
 Uitlaatklep083002232717
 Cilinderkopbout083302101681
 Nokkenas compleet10102137336
 Rocker Arm111202230852
 Stoter111703371885
 Duwstang111803371836
 Valve Tuimelaar Seat11903371867
 Smeerolie Pomp14102130385
 Olie Filter15 02232147
 Olie Filter Braket152602232100
 Injectie Pomp171209126332
 Brandstofpomp Zuiger-type173703363174
BrandstofpompBrandstofpomp (Diaphram Type)171702134511
Injectie PompInjectie Tevoren Apparaat18202230840
 Injectior Assy19602233291
InjectorInjectior Assy19102233272
 Brandstoffilter20101160243
 Air Cleaner Met Papier Core22202240464
 Filter Cartridge22302241034
 Olie Bad Luchtfilter (Open in zijden)22502102537
 Koeling Air Blower Assy391402235462
Koeling Air BlowerAangedreven Wiel39202235067
 Smalle V-Riem (2x9.5x1325)391502235714
StarterStarter (B22R24V * 4.8KW)44501163626
DynamoDynamo (J3RL14V * 33A)444101171617
 Dynamo (E33RL28V * 27A)444101172650
 ElasticSupport (Stalen Plaat Gelast)46202247341

 

Product foto's

 

Productie Lijn

 

Product Testen

 

Verpakking Foto

 

 

Na Service

 

Meer motoronderdelen

Meer motoronderdelen, pls klik op de volgende foto!!

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.