Aangepaste aluminium externe ronde louvred vent

  • >=1000 stukken
    US$ 1,19
type:
Ventilation
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
AIER
modelnummer:
CAEL serie
Product naam:
Ronde louvred vent
Naam:
Casting type aluminium externe louvre
Feature:
Duurzaam
Vorm:
Ronde
Functie:
Ventilaion
Oppervlaktebehandeling:
Verf, Poeder Coating, Kale, etc
Toepassing:
Hotel/Restaurant/School/Gebouw etc
Materiaal:
Aluminium
Kleur:
Grijs
OEM/ODM:
Welkom
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100000 Piece/Pieces per Month round louvred vent
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Doos + pallet
Port
NINGBO

Product Beschrijving

Aangepaste aluminium externe ronde louvred ventRonde louvred vent

Product Naam

Air Grille

Materiaal

Aluminium

MOQ

1000 stuk

Service

Geleverd met insect mesh (kleine gat) of vogel mesh (groot gat), als per klant verzoek

Afwerking

Natuurlijke afwerking (zonder schilderen)

Gebruikt

Casting type aluminium externe louvre voor luchttoevoer en uitlaat

Aangepaste verwerking

Ja (Patroon-Stempelen-Bewerking-Schoon-Afwerking)

Merk

Aier

Levering

Voorraad volgens hoeveelheid

Gratis Monster

Beschikbare

Voordeel

1. wij zijn directe fabriek, beste prijs zal bieden
2. opgericht in jaar 1997, met ervaringen, kwaliteit gegarandeerd, en jaar ervaring in de productie en export
3. Factory bezoek welkom
4. met onafhankelijke open mal capaciteit, allerlei stampen kan worden vervaardigd volgens de klant vereiste, tekening, ontwerp of monsters (OEM)

 

Item codeD (mm)D (mm)H (mm)
CAEL 1009912419
CAEL 12512415019
CAEL 15014917917
CAEL 16015918118
CAEL 20019922320
CAEL 25024927520
CAEL 31531434521
CAEL 40039943941

 

 

 

Bedrijf Informatie

Verpakking & Verzending

FAQ

1. kan ik gratis monsters?
Ja. Kunnen wij u gratis monsters maar je moet internationale koerier kosten.

 

2. meestal wat is uw levertijd?
Meestal onze levertijd is 30days. Maar de levertijd van dit product is onderling om de hoeveelheid zeer. Dus controleer de levertijd met ons voordat order plaatsing.

 

3. kan IK de bestelling direct online Alibaba?
Ja. We zijn betaald gold lid staat handel assurance bestellingen online. Kunt u de bestelling zowel online of offline.

 

4. kan u producten volgens onze eigen ontwerp?
Ja. Dit is ook onze kracht. We hebben een grote serie van productie-installaties die kan uw idee/ontwerp in echte producten.

 

5. hoe u garanderen de kwaliteit?
We maken 100% inspectie van materiaal tot afgewerkte producten. Kunnen wij ook pre-shipment inspectie rapport.

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.