Chinese Traditionele Kung Fu shaolin Uniform Tai Chi kleding Trainingspak wushu uniformen

  • 50 - 99 stukken
    US$ 45,00
  • >=100 stukken
    US$ 44,00
grootte:
XS S M L XL XXL XXS XXXL
kleur:
vriezer type buitendiameter voering
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 50 >50
Geschatte tijd (in dagen) 8 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type product:
Sportswear
sportkleding type:
Martial Arts Wear
soort voeding:
In-Stock Items
beschikbare hoeveelheid:
1000 stuks
materiaal:
Linnen
geslacht:
Mannen
leeftijdsgroep:
Volwassenen
kleding voor vechtsporten type:
Kungfu
plaats van herkomst:
Hubei, China (Mainland)
naam van het merk:
WUNONG
modelnummer:
WN1017
Product naam:
Chinese Traditionele Kung Fu Uniform Tai Chi Training Pak
Type:
Wushu, tai chi, chinese traditionele kung fu uniform
Feature:
Duurzaam, comfortabel, ademend, kleurrijke, handgemaakte
Item:
Chinese kung fu pak, chinese kung fu pak, kung fu
Kleur:
Wit, zwart, donker groen, meer blauw, bruin, wijn rood, roze, andere
Stof:
Vlas linnen, katoen, zijde, bamboe vlas
Verpakking:
1 set/Polybag
Logo:
Borduurwerk
Size:
L, M, S, XL, XS, XXL, XXS, XXXL, Aanpasbare
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
5000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Originele verpakking of nutual pakket als uw verzoek
Chinese Traditionele Kung Fu Uniform Tai Chi Training Pak
Port
shanghai,shenzhen,qingdao port
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 50 >50
Geschatte tijd (in dagen) 8 Te overleggen

Chinese Traditionele Kung Fu shaolin Uniform Tai Chi kleding Trainingspak wushu uniformen

Product Beschrijving
Product Beschrijving
Beschrijving van goederenKung Fu/Taichi Uniform
StofHande gemaakt Linnen (Aanpasbare Materiaal)
FunctiePak voor spelen Kung Fu/Taichi/Wing Chun/Shaolin
SizeAanpasbare
KleurAanpasbare
OntwerpDe aangepaste ontwerp of OEM producten kan aanvaardbaar zijn.
Logos & Labels

Aangepaste logo's & Labels welkom, geborduurd, gezeefdrukt, heatsealed,

Applique logos, etc zijn aanvaardbaar

Teller Monsters doorlooptijdBinnen 1 week.
BestellingenOEM, ODM bestellingen welkom.
Prijs

Hoge kwaliteit met concurrerende prijs

VerpakkingEen set in een polybag
Termijn van FOBFOB Shenzhen of Shanghai of Guangzhou
Termijn van betalingDoor T/T of Western Union of Paypal
Levering dagen30 dagen na preproductie sample bevestigd
Speciale Opgemerkt

Kleine hoeveelheid/bestelling kan aanvaardbaar zijn als de stof & accessoires kan worden buyed

Van de klaar markt

Detail Afbeelding
 
Materiaal Kwaliteit
Materiaal Kwaliteit
Materiaal: Katoen + Zijde
Specifiation: helder met
Medium permeabiliteit
Materiaal: Katoen + Vlas
Specifiation: zacht met
Goede doorlaatbaarheid
Materiaal: Bamboe Vlas
Specifiation: licht en ademend
Met beste permeabiliteit
Materiaal: Linnen
Specifiation: handigst en ademend
Met beste permeabiliteit

 

Product Maat
 XS (cm)S (cm)M (cm)L (cm)XL (cm)XXL (cm)
Jas Lengte717375778083
Borst Omtrek106110114118122126
Buiten de mouw5556.55860.562.564.5
Over schouder40.54243.54546.548
Heupomtrek110113116119122125
Buiten lengte104107110113116119

 

Bedrijf Informatie
Bedrijf Informatie

Hubei Wudang Shandao Commerce Co, Ltd werd opgericht in2012. Wij zijn gevestigd in Wudang Speciale District, Shiyan City, Hubei Provincie, China. Ons Bedrijf is een professonal maufacturer vanAllerlei tai chi producten, zoals tai chi uniform (kung fu uniform), tai chi schoenen, tai chi fan en taichi zwaard.

Onze Service omvatten custom geborduurde en gedrukt allerlei Chinese traditionele systel uniformen. We doen aangepaste volgorde, uw eigen logo, kleur, label, tag, print ideeën, kan op de kleding en uw ontwerpen kan worden uitgewerkt echte producten, elke vraag is goed gewaardeerd. Wij bieden OEM/ODM service en welkom klant om samen met, en hebben een bezoek aan Wudang Berg!

 

FAQ
FAQ

Q1, Wat is uw MOQ?

Onze MOQ is 10 sets (Sample is geaccepteerd).

Q2, heb je een fabriek?

Ja. we zijn directe fabriek fabrikant die eigenaar productie lijnen en werknemers. 

Q3, Wat is het type van fabriek?

We hebben eigen designer, bieden wij ook OEM & ODM service. We konden produceren uw eigen merknaam, logo, label, en de kleur, grootte, materiaal van de producten kan worden customed. 

Q4, Hoe kan ik een monster van je kwaliteit te controleren?

U kunt ons uw ontwerp & detail, of u kunt ons monster en we kunnen custom de producten voor u. En zelfs als we direct in massa orde, we zal ook een preproductie sample made eerste voor uw definitieve goedkeuring & bevestiging voordat de hele productie. 

Q5, wat over uw levertijd?

Meestal 7-10 dagen voor het monster, 15-30 dagen voor de massa. 

Q6, Wat is uw betalingstermijn?

T/T of Werstern Union of paypal. 

Q7, Hoe te bestellen?

Eerst u ons een vraag, dan bieden wij u offerte, dan onderhandelen details.

Te bevestigen het monster, teken contract/storting, massaproductie, cargo klaar, balans/levering,

Verdere samenwerking. 

Contact ons
Contact ons
Hubei Wudang Shandao Commerce Co, Ltd

Contact Informaion:

Sales Manager: Daniel Qiu Tel: + 86 134 7732 4996

Web: https://wudangshandao.en.alibaba.com
Adres: No.1 38, Oost Taihe Road, Wudang Speciale District, Shiyan, Hubei, China

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.