Chinese mini industriële hoken thn wkk boiler fabrikanten

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 8.180,00 - US$ 19.800,00 / Eenheid | 1 Eenheid/eenheden (Min. Order)
modelnummer:
WNS1 1.0-YQ
Verzending:
Ondersteuning Zeevracht
Levertijd::
Hoeveelheid(eenheden) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 20 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
type:
Natuurlijke circulatie
gebruik:
Power Station
structuur:
Vuurbuis
druk:
Lage druk
stijl:
Horizontaal
brandstof:
Gas en Olie
plaats van herkomst:
Henan, China
naam van het merk:
Fangkuai
uitgang:
Stoom
Afmetingen( l* w* h):
3650*2320*2970
gewicht:
5.1-47.4 ton
certificering:
CE ISO
garantie:
1 Jaar
After- sales service:
ingenieurs om service machines in het buitenland
Type boiler:
Wkk boiler fabrikanten
Materiaal:
Speciale Boiler Stalen Plaat
Toepassing:
Ziekenhuis industrie
Kleur:
Aangepaste
Garantie:
12 maand
Thermisch rendement:
100%
Nominale verdamping:
1-20 t/h
Nominale werkdruk:
1-1.25 MPa
Elektrische power:
3.2-79
Toepasselijk brandstof:
Gas & olie
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
35 Unit/Units per Month steam boiler price
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Houten gevallen die voor stoomketel prijs
Port
Qingdao ,Tianjin,Shanghai for steam boiler price
Levertijd: :
Hoeveelheid(Units) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 20 Te overleggen

Boiler hoken thn 98 kap 10 ton harga 450 juta

Stoom gas industriële boiler

ChineseMini industriële stoomketel fabriek prijs hot te koop

Product Beschrijving

Geïntegreerde ontwerp concept maakt deze stoomketel product verschillende van de gebruikelijke producten. U zal besteden minder gebied en minder brandstofverbruik wanneer u nemen deze boiler in uw fabriek of uw verwarming systeem.

Producten Paremeter
ModelUnitWNS1
1.0-YQ
WNS2
1.25-YQ
WNS3
1.25-YQ
WNS4
1.25-YQ
WNS6
1.25-YQ
WNS8
1.25-YQ
WNS10
1.25-YQ
WNS15
1.25-YQ
WNS20
1.25-YQ
Nominale verdampingT/h123468101520
Overeenkomstige calorische waarde104 kcal/h641281922563845126409601280
Verbranding control modeVolautomatische twee stuk fireVolledige automatische verhouding aanpassing
BrandstofverbruikDieselKg/h63.1126.2189.3252.5378.7504.9631.2946.71262.3
Zware olieKg/h65.6131.2196.8262.4393.7524.9656.1984.21312.2
AardgasNm & sup3;/h66.7133.4200266.7400.1533.4666.81000.21333.6
Stad gas6170135.4270.9406.3541.7812.61083.51354.32031.52708.6
Elektrische powerOlieKW3.68.914161829346979
GasKW3.28.513161829346167
Boiler max maatEENMm365046505340617067607720794093009500
BMm232029202990293031603710377053905770
CMm297036403860417043905210521054905930
Valve drukMPa1.6 (2.5)
Water inlaat-DNMm254040404050505065
Belangrijkste luchtuitlaat-DNMm506580100125125150200200
Afvoer-DNMm404050505050505050
Veiligheid klep interface-DNMm40505050656580100100
Ontlastklep outlet-DNMm506565658080100125150
Schoorsteen diameterMm300350450450550700700900900
GewichtT5.19.311.812.916.324.125.536.247.4

 

Chinese mini industriële stoomketel fabriek prijs hot voor verkoop details:

Product Proces

 We hebben volwassen technologie en geavanceerde apparatuur om dat elke elektrische warm water boiler heeft hoge kwaliteit.

 

 

Gerelateerde Producten

We bieden verschillende Boiler types met fabriek prijs,Klikken Hier om de Cataloge.

Bedrijf Informatie

EEN: 120000 vierkante meter ongeveer boiler workshop

 

 

 

 

B: Nationale laboratorium kan ophopen big data te helpt ons begrijpen ketels beter.

 

 

 

C: onze R & D Center over 80 onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten maken ons toonaangevende in schone brandstof ketel fabricage.

Core Technologie

De Ultra-Speed Rook Koeling Buis maken de ketel warmteoverdracht ares verhogen5Keer en verbeteren thermische efficiëntie7%-12%.

 

Certificaat & Custom

 

 

 

Contact Ons

 Bedankt voor uw bezoek onze website, we hebben rijke boiler project ervaring,Krijgen lage fabriek prijs nu.

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.