China Leverancier hdpe pijp 250mm Prijs

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 1,23 - US$ 5,43 / Meter | 100 Meter/meter (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Jiangsu, China
naam van het merk:
Lejie
modelnummer:
HDPE buizen
materiaal:
HDPE
specificatie:
Diameter: 20mm-1600mm
lengte:
6 m, 9 m, 12 m of op aanvraag
dikte:
1.0 ~ 98mm
standaard:
GB/T13663-2000, ISO4427
Product naam:
Niet giftig zwart plastic waterleiding maten
Chinese fabrikant:
Nanjing LeJie Nieuwe type Materiaal Co, Ltd
Kleur:
Zwart met blauw strips
Verbinding:
Flens joint, butt fusion, socket fusie
Size:
Aangepaste grootte beschikbaar
Certificaat:
ISO CE IAF
OEM:
Accepteren
Werkdruk:
0.6Mpa-1.6Mpa
Toepassing:
Voor water supply, drainage
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Meter/Meters per Week OEM
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
houten verpakking, Kartonnen verpakkingen, PVC of PE membraan verpakking of afhankelijk klant
Port
shanghai or nanjing or lianyungang

China Leverancier hdpe pijp 250mm Prijs

Product Beschrijving

 

Materiaal

PE80 PE100

Druk

0.4Mpa, 0.6Mpa, 0.8Mpa, 1.0Mpa, 1.25Mpa, 1.6Mpa,

Standaard

ISO4427, ISO8772, DIN8074/8075

Kleur

Zwart/Blauw/Andere

Vorm supply

6 m/9 m/12 m/andere

 
LEJIE HDPE PIJP (PE100)
 Wanddikte/nl (mm)

Dn (mm)
2.5MPa2.0MPa1.6MPa1.25MPa1.0MPa0.8MPa0.6MPa0.5MPa0.4MPa
SDR7.4SDR9SDR11SDR13.6SDR17SDR21SDR26SDR33SDR41
203.02.32.0------
253.53.02.32.0-----
324.43.63.02.4-----
405.54.53.73.0-----
506.95.64.63.73.0----
638.67.15.84.73.8----
7510.38.46.85.64.5----
9012.310.18.26.75.44.3---
11015.112.310.08.16.65.34.2--
12517.114.011.49.27.46.04.8--
14019.215.712.710.38.36.75.4--
16021.917.914.611.89.57.76.2--
18024.620.116.413.310.78.66.9--
20027.422.418.214.711.99.67.7--
22530.825.220.516.613.410.88.6--
25034.227.922.718.414.811.99.6--
28038.331.325.420.616.613.410.7--
31543.135.228.623.218.715.012.19.77.7
35548.539.732.226.121.116.913.610.98.7
40054.744.736.329.423.719.115.312.39.8
45061.550.340.933.126.721.517.213.811.0
500-55.845.436.829.723.919.115.312.3
560-62.550.841.233.226.721.417.213.7
630-70.357.246.337.430.024.119.315.4
710-79.364.552.242.133.927.221.817.4
800-89.372.658.847.438.130.624.519.6
900--81.766.253.342.934.427.622.0
1000--90.972.559.347.738.230.624.5
1200--109.188.267.957.245.936.729.4
1400---102.982.466.753.542.934.3
1600---117.694.176.261.249.039.2

 

 
Verpakking & Verzending

 

Bedrijf Informatie

 

 

Het concurrentievoordeel van product lijn:
We kunnen OEM & ODM service.

Productie Capaciteit:

Product Lijn NaamProductielijn CapaciteitWerkelijke Eenheden (Vorige Jaar)
Composiet BuizenPijpen 1300 Ton/Maand, Fittings 170 Ton/MaandPijpen 16,000 Ton, Fittings 1,800 Ton

Export Markt Distributie:

MarktInkomsten (Vorige Jaar)Totale Inkomsten (%)
Zuid-amerikaUSD 1970,0007.87
Oost-europaUSD 18,0000.07
Zuidoost-azi ËUSD 161,0000.64
AfrikaUSD 264,0001.06
Mid OostUSD 314,0001.26
Zuid AziëUSD 973,0003.89
Binnenlandse MarktUSD 21,314,90085.21

Productie Machines:

Machine NaamMerk & Model Geen.HoeveelheidAantal Jaar (s) GebruiktStaat
Extrusie ProductielijnJwell en battenfeld352 & 8Aanvaardbaar
SpuitgietmachineHAITAI268Aanvaardbaar
MengmachineWANGPAI84Aanvaardbaar

Testen Machines:

Machine NaamMerk & Model Geen.HoeveelheidAantal Jaar (s) GebruiktStaat
Spanning TesterTENGDA14Aanvaardbaar
Thermische Vervorming TesterTENGDA12Aanvaardbaar
Druk TesterTENGDA12Aanvaardbaar
Impact TesterTENGDA14Aanvaardbaar
Hydraulische Druk TesterTENGDA11Aanvaardbaar
Melt Flow Rate TesterTENGDA11Aanvaardbaar

 

FAQ

 

 

Q: hoe garanderen hoge kwaliteit van uw producten?
EEN: LeJie heeft de meest geavanceerde productie-apparatuur en eerste klas productie-technologie. Hebben We ernstige kwaliteit management systeem.

Q: vertel mij uw grootste buitendiameter voor buizen.
A: We kunnen produceren 2000mm diameter als de grootste maat.

Q: Wat certificaten kan LeJie bieden?
A: Wat normen kan LeJie voeren?

Q: Voor buisleidingen, wat doe je voornamelijk?
EEN: Voor fittingen, koppeling, ellebogen, tee, reducer, klep en cap zijn onze belangrijkste producten.

Q: Wat is de reguliere verzending poort?
EEN: Shanghai, Nanjing, Lianyungang

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.