Bulk Plastic Bloempotten Bloemenveiling Display Tulp Plastic Nederlandse Bloempot Voor Huistuin En Winkel
QINGDAO ELITE AGRICULTURE GROUP CO.,LTD
10 yrs
Usage Condition
Tuin, Winkelcentrum
Ontwerp Stijl
Moderne
materiaal
Kunststof
plaats van herkomst
Guangdong, China
Gebruikt met
Flower/Green Plant
modelnummer
ELB-001
beëindigen
Galvanized
type
Bloemenpot, Propagatorkits
Productnaam
Bloem veiling emmer
Gebruik
Home restaurant hotel decoratie
Kleur
Aangepaste kleur
Vorm
Vierkante vorm
Moq
1000pcs
Logo
Aangepast logo
Beschrijving
Decoratieve ronde tuin bloempot
Sample tijd
7 dagen
Service
Oem odm aangepast
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
20X15X25 cm
Brutogewicht:
1.000 kg
Hoeveelheid (sets)
1 - 1000
1001 - 2000
2001 - 3000
> 3000
7
10
15
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 1000
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 1000
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 1000
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
1000 - 1999 sets
€ 5,65
2000 - 2999 sets
€ 5,18
>= 3000 sets
€ 4,71
Start bestelling
Aan winkelwagen toevoegen