Blauw kleur en aangepaste kleuren vierkante FRP/GRP aquarium, hoge kwaliteit glasvezel aquarium

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 50,00 - US$ 300,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken (Min. Order)
kleur:
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type:
Aquariums & Accessories
Aquarium& type accessoire:
Aquaria
functie:
Milieuvriendelijke, Stocked
plaats van herkomst:
Hebei, China
naam van het merk:
SWJY
modelnummer:
Aquarium PG-RA5027
Product naam:
Blauwe kleur en aangepaste kleuren glasvezel aquarium
Materiaal:
Glasvezel
Size:
Aangepaste Grootte
Vorm:
Vierkante
Toepassing:
Voor water opslag, planten potten, baden, vis & reptiel fokkerij
Certificering:
ISO9001
Kleur:
Blauw en aangepaste kleuren
Certificeringen:
Iso9001, CE, UL
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
2000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
verpakt met bubble film en karton voor compoments.
Port
Xingang,Tianjin
Product Beschrijving
 

Blauwe kleur en aangepaste kleuren vierkante FRP/GRP vis tank, hoge kwaliteit glasvezel aquarium

 

We ontwerp en fabrikant verschillende soorten open top Glasvezel visteelt tanks voor de Aquacultuur industrie. Het is gemaakt van Milieuvriendelijke glasvezel, polyester hars en additieven, die is niet giftig en uv-bestendig.

Dimensie bereik:L (1.0-8.0) Meter x W (0.8-3.0) meter x H (0.63-1.0) Meter

Vorm:Vierkante/Rechthoek

Stacks voor gemakkelijk transport.

Standaard kleurIs Blauw, maar veel andere kleuren zijn beschikbaar

Binnen glad oppervlakken voorkomen schade aan inhoud

Optionele afvoer fittingen(50/80/90/100/110mm afvoer.)

We hebben de detail maten als volgt:

Hier boven zijn degenen met model, we kan customerized ook.

 

Model Nummer

Fish Tank Type

Lengte (m)Breedte (m)Hoogte (m)

Volum (m & sup3;)

01

Vierkante fiber glazen aquarium

2.00.80.81.8
02VierkanteFIber glazen aquarium2.01.01.02.0
03VierkanteFIber glazen aquarium2.21.50.631.65
04VierkanteFIber glazen aquarium2.51.90.632.4
05VierkanteFIber glazen aquarium3.22.30.633.7
06VierkanteFIber glazen aquarium5.61.60.654.5
07VierkanteFIber glazen aquarium5.61.60.856.3
08VierkanteFIber glazen aquarium8.03.01.024.0
Product Voordelen

* Bekwame productie* Modern design* Corrosiebestendigheid

* Licht gewicht* Hoge intensiteit* Aging weerstand

* Uitstekende dimensie stabiliteit* Lange levensduur* Glad oppervlak

* Goede flexibiliteit

Toepassingen

1. Acid & chemische opslagtanks2. Transport schepen3. zuur beitsen tanks

4. Vacuum & druk tanks5. Water behandeling tanks6. chemische & voedsel verwerking tanks

7. reactie schepen8. onder grond benzine opslag tanks9. Scrubber opnieuw circulerende tank

Ons Bedrijf

Onze Diensten

1. alle producten moeten fabricage productie in overeenstemming met nationale normen of onderneming,
En door de gemeentelijke of meer jaarlijkse inspectie van product kwaliteit toezicht en inspectie afdelingen.

2: prijs commitment
Onder dezelfde voorwaarden van concurrentie, KAT zou niet om de kwaliteit van producten, gebaseerd op de meest gunstige prijs aan uw feest.

3: Sales inzet:

1. fish tank Kwaliteit garantie is 6 maanden

2. lange werkt tijd.
3. als bewezen werd vanwege de kwaliteit probleem, zullen we een posive reactie in 24 uur.
4. voor verzending, strikte product en verpakking test.

 

5. OEM we kunnen produceren als de klanten monster en eis

Onze Ccustomers

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.