Best Selling Aquarium Chiller Cooling Machine Luchtgekoelde Scroll Type Chiller

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 500,00 - US$ 5.000,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken (Min. Order)
kleur:
grootte:
XS
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type:
Aquariums & Accessories
Materiaal:
Rvs
Volume:
2L
plaats van herkomst:
Jiangsu, China (Mainland)
naam van het merk:
ASJ
modelnummer:
SJ-03A
Cooling capaciteit:
1316-154800KW
Koelmiddel:
R22
Verdamper stijl:
Water Tark
Compressor controle type:
Hermetische Rotary
Toepassing:
Industriële Koeling Oplossingen
Certificering:
CE, ISO9001, ROUS
Water tank:
Rvs water tan
Pomp:
Centrifugaalpomp
Compressor Merk:
USA Guluin
Product naam:
Aquarium Chiller Cooling
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
300 Piece/Pieces per Month Industrial Air-cooled Water Scroll Chiller
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Houten case
Industriële luchtgekoelde Water Scroll Chiller
Ondersteuning vacuüm verpakking
Port
ShangHai Port
Product Beschrijving

Best Selling Aquarium Chiller Cooling Machine Luchtgekoelde Scroll Type Chiller

 ModelSJ-1/2ASSJ-02ASSJ-04ASSJ-08AD
Parameter     
Cooling capaciteitKW (50 hz)1.535.6710.921.8
Kcal/h13164872937418748
Motor ingangKW0.682.64.228.6
Voeding1N ~ 220 v 50 hz3N ~ 380 v/415 v 50 hz
KoelmiddelNaamR22
Lading (KG)0.61.62.42.4*2
TypeCapillaire Buis/Externe Evenwichtige Thermostatische Expansieventiel
CompressorControle TypeHermetische Rotary ScrollPistonHermetische Scroll of Zuiger
Motor (KW)0.551.533*2
LuchtstroomM3/h800200040008000
Bevroren WaterFlow (m3/h)0.260.971.873.75
Tank (m3)0.0220.0380.060.11
In/Out Pijp SizeG1/2"G3/4"G3/4"G1-1/2"
WaterpompMotor (KW)0.3750.3750.3750.75
Druk (Kpa)180250242290
SizeLengte (mm)6008209451470
Breedte (mm)400460550710
Hoogte (mm)940117013701700
Gewicht (KG)45100160270

Kenmerken

 Hoge/Lage druk bescherming voor de compressor en oververhitting bescherming in de machine.
Lage waterstand alarm en lage temperatuur alarm.
Geïmporteerde compressor uit Europa, ONS en Japan.
Koelsysteem gelast met zuurstof gratis methode, verminderen oxiden en zorgen voor het gladde oppervlak.
Throttle componenten van Danfosss (Denemarken) en Alco (US).
SUS304 rvs water tank, corrosie te voorkomen of water lekken.
Roestvrij plaat, spoel, shell, en buis of fin type efficiënte warmtewisselaar.
RS485 communicatie functie, realiseren automatische management (optioneel).
Elektrische apparaten geleverd van OMRON, FUJI. TE, LG, MOELLER en SCHNEIDER.
Control mode: geïmporteerde micro-computer of PLC (optioneel).
Perfecte veiligheid bescherming, mislukking display, en niet die professionele personeel voor onderhoud.
Zeer efficiënte verdamper en conderser, bespaart meer dan 30% energie.
2 compressor hoofden voor over SJ-10AD, voor individuele of gezamenlijke operatie.

  Als u niet de attributen u, het bedrijf ontvangen aangepast, neem contact met ons, vertel me uw verzoek

Aboust ons

 

Onze Partner

 

Onze Klanten

 

Certificeringen

 

FAQ:

1. q: Zijn u een fabriek of handel bedrijf, Hoe is u fabriek refreigeration apparatuur op ervaring?

A: We zijn een fabriek. 20 jaar ervaring op refreigeration apparatuur.

2. Q: Hoe lang is uw machine garantie tijd?

EEN: 1 jaar, Belangrijkste onderdelen is geïmporteerd compressor uit Europa, ONS en Japan, throttle componenten van Danfoss (Denemarken) en Alco (US) elektrische apparaten geleverd van OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER en SCHNEIDER. een kwaliteitsprobleem, we zullen omgaan met het onmiddellijk.

3. q: Als we zeer speciaal verzoek voor de productie, kan je me helpen om doen het ontwerp?

EEN: Ervaren mechanische designer aangepaste-ontwerp voorzien.

4. Q: Kan u de beste prijsEn kwaliteit?

EEN:QUality eerste is de prioriteit van onze bedrijf, onze product is CE, ISO9001, ROUS.

De prijs is bespreekbaar. Het kan worden veranderd volgens uw hoeveelheid of pakket. Wanneer u het maken van een onderzoek, laat het ons weten de hoeveelheid u wilt.Wij geven u de beste prijs.

5.Q: Wat is de MOQ?

A: 1 stuk.

6. Q: Heeft u ondersteuning OEM?:

A: Welkom, kunt u uw eigen ontwerp van product en LOGO, kunnen we nieuwe mal en print of emboss een LOGO voor u.

7. Q: Wat'SUw BetalingTermen?

EEN:40% T/T vooraf, 60% moet worden betaald voor verzending. Etc. Als u vragen heeftGelieve e-mail me of chat met mij op TradeManager direct. 

Whatsapp: 15062680783/13419642753

Contact Ons

 

 

Gerelateerde Producten
u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.