Automatische Gebruikt Schroefdraad Rollende Machine Sterft voor Nagel Draad Rollende Machine

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 5.000,00 - US$ 10.000,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken (Min. Order)
modelnummer:
SR130
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 5 >5
Geschatte tijd (in dagen) 20 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
Toepasselijk Industrie:
Fabriek
staat:
Nieuw
toepassing:
Machines & Hardware
productiecapaciteit:
1200 pcs/min
plaats van herkomst:
Jiangsu, China
naam van het merk:
Shenyida
spanning:
380 V
Vermogen( w):
5.5kw
Afmetingen( l* w* h):
1400x1500x1600mm
gewicht:
1500 kg
certificering:
ISO CE
garantie:
1 jaar
After- sales service:
Veld installatie, inbedrijfstelling en training
Na-sales Service:
Ingenieurs beschikbaar voor dienst machines overzeese
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10 Piece/Pieces per Day
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Multiplex doos
Port
Shanghai
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 5 >5
Geschatte tijd (in dagen) 20 Te overleggen

Automatische Gebruikt Schroefdraad Rollende Machine Sterft voor Nagel Draad Rollende Machine

Mijn contact manier

Contact: Echo Shi

 

 

Onze Fabriek

Wuxi Shenda Nail Machines Fabriek isEen expenrienced fabriek,Gespecialiseerd in de export diverse machines en apparatuurSinds 1995

Onze belangrijkste producten omvatten Nail Making Machine Productie Lijn, Draad Tekening Machine Productielijn, high-speed Schroef Rollende Machine en High-speed Coil Nail Machine.

 

12-jaar Alibaba Gouden Leverancier

Tijd bewijst wij zijn een professionele fabriek met stabiele kwaliteit en concurrerende prijs.

Wij biedenOne-stop serviceVan ontwerp tot installatie.

 

Hoe om schroefdraad of ring nagels

1st:Maken gemeenschappelijke nagels door nagel maken van machines

2nd:Maken schroeven door draad rollende machines

 

Nagel Maken Van Machines

De automatische nagel making machine is gebruikt voor het produceren vaious normale nagels en speciale nagels. En het assortiment van onze producten is compleet. het heeft brede toepassingen, hoge snelheid, eenvoudige bediening en betrouwbare lopen. wij leveren diverse machine montage en necessay fijne auxiliaris aan u.

Model:Z94-6.5CZ94-5.5CZ94-4CZ94-3CZ94-2C
Dia van nail max (mm)6.55.54.53.42.8
Dia van nail min (mm)4.53.72.81.81.2
Lengte van nail max (mm)2001501007550
Lengte van nail min (mm)10080503016
Ontworpen capaciteit (stuks/min)160200280320350
Motorvermogen (kw)115.5432.2
Gewicht (ongeveer)50002500200014001200
Afmetingen (cm)320*220*220238*158*160212*154*159180*126*146164*121*134

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Draad Rollende Machine voor Schroef Nagels

 

De high-speed schroefdraad rollende machine is gebaseerd op het principe van Amerikaanse geïmporteerde machine, goedkeurend hoofdas en variabele snelheid integratie van kast.

 

De machine olie in kast is in circulatie koeling, met de voordelen van hoge nauwkeurigheid, hoge output, stabiele kwaliteit, duurzaam gebruik en handig bediening etc.


Deze machine wedstrijden met allerlei speciale mallen, kan produceren alle soorten van abnormale-vorm nagels, voornamelijk gebruikt in nieuwe type nagels, zoals schroefdraad nagels en ring schacht nagels etc.

Draad rolling dia2.0-4.1mm
Nagel lengte30-90mm
Productie rate500-1000 poa/min
Belangrijkste motor power3.0kw
Trillen hopper capaciteit5.0 kg
Totaal gewicht1300 kg
Algehele (Lxbxh)1300x1300x1500mm

 

 

Onze Diensten

Uw zorg is onze zorg! Uw verzoek is onze verzoek! Uw waarde is onze waarde!

1. 21 jaar ervaring in nail & draad machines fabricage, strikt cover alle eisen voor klant.

2. bieden ultieme maatwerk en gepersonaliseerde oplossingen

3. factory lay-out en Installatie ondersteuning

4. Engineer beschikbaar voor machine aanpassen en testen buitenland.

 

Waarom Voor Ons Kiezen

1. We zijn echte directe fabrikant van nail maken machines en draadtrekken machines

2. Alibaba Gold Leverancier voor 11 jaar

3. 100% QC inspectie vóór verzending

4. betere kwaliteit en betere service met concurrerende prijs

 

Hoe Contact Met ons?
Een, Stuur uw Aanvraag Gegevens in de Hieronder Klik "Sturen" Nu!

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.