Automatische transmissie 3.5 ton Benzine/LPG heftruck met hoge uitlaat en dubbele luchtfilter

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 8.000,00 - US$ 25.000,00 / Eenheid | 1 Eenheid/eenheden (Min. Order)
modelnummer:
LPG
nominale laadvermogen:
2000-5000 KG
Levertijd::
Hoeveelheid(eenheden) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 25 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 1 eenheden)
Kleur (Min. Order: 1 eenheden)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
garantie:
1 Jaar
After- sales service:
Online ondersteuning
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
NOELIFT
certificering:
CE & ISO
afmetingen:
2510*1150mm
macht souce:
Diesel Engine
vorklengte:
1070mm
vorkbreedte:
120mm
Max.. Hefhoogte:
3000-6000mm
Toepasselijk Industrie:
Hotels, Kledingstuk Winkels, Bouwmateriaal Winkels, Machines Reparatie Winkels, Fabriek, Food & Beverage Fabriek, Boerderijen, Restaurant, Thuisgebruik, Retail, Voedsel Winkel, Afdrukken Winkels, Bouw werkt, Energie & Mining, Food & Beverage Winkels, Reclame Bedrijf
Power type:
Diesel/Benzine/LPG
Belasting center:
500mm
Mast tilet hoek:
6/12 deg
Front overhang:
484-500mm
Overhead guard hoogte:
2060mm
Draaicirkel:
2170-2540mm
Dienst gewicht:
3550-4750 kg
Voorband:
7.00-12-12PR
Achterband:
6.00-9-10PR
Tire type:
PU/Soild
type:
Powered Pallet Truck
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
500 Unit/Units per Quarter
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Internationale standaard verpakking.
Port
Shanghai/Ningbo
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(Units) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 25 Te overleggen
Product Kenmerken

1. integratie elektrische elementen.
2. Buffer apparaat voor dwarse stuuras.
3. Integral kap, krachtdadige n warmte-isolatie en ruisonderdrukking.
4. energie-efficiënte hydraulische systeem.
5. wetenschappelijke ergonomische toepassing.
6. Imported hydraulische rem elementen.
7. Easy-geopend motorkap.
8. geschikt voor werken in de container.
9. strikte omgeving bescherming ontwerp.
10. gestroomlijnde frame.
11. betrouwbare tang-disk type rem.

Specificatie
Fabricage 
Noelift
Model FD20FD25FD30FD35
Power type Diesel/Benzine/LPG
CapaciteitKg2000250030003500
Belasting centerMm500
Lift hoogteMm3000-6000
Gratis lift hoogteMm140145
Vork grootteMm1070*120*401070*120*451070*125*451070*130*45
Mast tilet hoekDeg6/12
Front overhangMm484489494500
Totale lengteMm2510258027202775
Totale breedteMm11501225
Mast verlaagd hoogteMm205020802230
Mast uitgeschoven hoogteMm40404272
Overhead guard hoogteMm20602090
DraaicirkelMm2170224024602540
Dienst gewicht 3550388043804750
Voorband 7.00-12-12PR28 * 9-12-12PR28 * 9-12-14PR
Achterband 6.00-9-10PR6.50-10-10PR

 

Gedetailleerde Beelden

 

Certificeringen

 

Onze service

1 wij beloven antwoorden in de tijd.

2 veroorloven partner met 1 jaar gratis onderhoud.
3 veroorloven OEM service.
4 accepteren de feedback en verbeteren.
5. na verzenden, we zullen de producten voor u eenmaal per twee dagen, totdat je de producten. Wanneer je deGoederen, test ze, en geef me een feedback. als u vragen heeft over het probleem, contact met ons, bieden wijDe lossen manier voor u.

FQA

Q1. Wat is uw termen van verpakking?

A: Algemeen, we pakken onze goederen in Internationale verpakking standaard manier met extra speciale vaste. Als u hebben wettelijk geregistreerd patent, kunnen we de goederen verpakken in uw branded dozen na het krijgen van uw vergunning letters.

Q2. Wat uw garantie?
EEN: Key onderdelen voor 12? maanden. Gemakkelijk beschadigde onderdelen zijn niet in het bereik van de garantie. Tijdens de garantie termijn, key onderdelen beschadigd zijn (niet veroorzaakt door onjuist gebruik), verkoper zal compenseren koper met de vervangende onderdelen gratis. Koper zal tonen verkoper duidelijke foto naar controleren ze beschadigd zijn inderdaad. Indien nodig, kan de verkoper vragen koper om terug de beschadigde onderdelen.

Q3. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. We tonen u de foto's van de producten en pakketten?
Voordat u betaalt de balans.

Q4. Wat is uw leveringsvoorwaarden?
EEN: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

Q5. Kan u produceren volgens de monsters?
A: Ja, we kunnen produceren door uw monsters of technische tekeningen. We kunnen bouwen de mallen en armaturen.

Q6. Doen u test alle uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben 100% test vóór levering

Q7: Hoe maak je onze business langdurige en goede relatie?
EEN: 1. We houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om onze klanten voordeel;
2. wij respecteren elke klant als onze vriend en we oprecht zaken doen en vrienden maken met hen, ongeacht waar ze komen uit.

Contact

Contact

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.