Automatische fatwork mangel strijken machine voor shirts

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 6.000,00 - US$ 13.000,00 / Set | 1 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
YZ-III
Washing Capacity:
2500-3200 MM
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 10 >10
Geschatte tijd (in dagen) 30 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
naam van het merk:
Lvjing
garantie:
2 Jaar
After- sales service:
Video technische ondersteuning, Online ondersteuning
vermogen:
2.2
grootte:
3700x3100x1385
Gewicht:
3300 kg
Product Naam:
Drie rollen stoom strijkmachine
Merknaam:
Shanghai lvjing
Strijken scope:
2500-3200mm
Verwarming type:
Stoom Verwarming Elektrische Verwarming
Installatie:
100% Vrijstaande
Functie:
Strijken Laken
Certificering:
ISO9001
Motor Power:
2.2 kg
Garantie:
2 jaar
Functie neer:
Roller Strijken
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Verpakking Details: zachte verpakking binnen, houten doos buiten voor brand nieuwe industriële wasmachine machine
Levertijd: Verzonden in 30 dagen na betaling/onderhandeling levering
Port
shanghai
Levertijd: :
Hoeveelheid(Sets) 1 - 10 >10
Geschatte tijd (in dagen) 30 Te overleggen
Product Beschrijving

Kenmerken

1. rvs drogen cilinder verwarming, koeling rendement hoger is, vlak en glad oppervlak, het kan een betere strijken resultaten.

2.Is het handig te passen strijken snelheid, om het effect.

3.Frequentie controlesysteem, energiebesparing, efficiënte en stabiele.

4.Gebruik van externe stoom verwarming.

5. alle vice rollen gebruik spurt zink verwerking, dosis corrosie vermogen, duurzaam

Belangrijkste tachnical parameter

 


Primaire parameterUnitYz-lll-2500Yz-lll-2800Yz-lll-3000Yz-lll-3200
Grootste strijken breedteMm2500280030003200
Strijken snelheidM/min3-203-203-203-20
Maxmum strijken temperatuur158158158158
Stoom drukMpa0.4-0.60.4-0.60.4-0.60.4-0.6
Stoom consumpionKg/h300350380400
Power van motorKw2.22.22.22.2
Spanning tariefV380380380380
Gewicht van complete machineKg3300350038004000
Externe dimentionMm3700x3100x13854000x3100x13854200x3100x13854400x3100x1385
FAQ

Q1. Wat is uw termen van verpakking?
EEN: Houten pallet of houten doos.


Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
EEN: 100% betaling voor levering.


Q3. Wat is uw leveringsvoorwaarden?
EEN: EXW, FOB


Q4. Hoe over uw levertijd?
A: Algemeen, als de bestelling is niet meer dan 10 sets, het zal 15 tot 30 dagen

Q5. Doen u test alle uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben 100% test vóór levering


Q7: Hoe maak je onze business langdurige en goede relatie?
EEN: 1. We houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om onze klanten voordeel;
2. wij respecteren elke klant als onze vriend en we oprecht zaken doen en vrienden maken met hen, ongeacht waar ze komen uit.

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.