Alibab online winkelen winter kinderen gradiënt hoodies waterdichte outdoor wear jongens kleding groothandel puffer jas voor kids

Feedback en beoordelingen
  • 1-9 Stuk
    US$ 17,00
  • 10-99 Stuk
    US$ 16,00
  • 100-499 Stuk
    US$ 14,00
  • >=500 Stuk
    US$ 13,00
leeftijd:
8 YEARS 10 Years 12 YEARS 14 JAAR 16 JAAR
kleur:
Yellow
- +
beschikbaar
BULE
- +
beschikbaar
GRIJS
- +
beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
5 dag(en) na ontvangen van betaling
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Bestelling: 500 Stuk)
Aangepaste verpakking (Min. Bestelling: 500 Stuk)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Bestelling: 500 Stuk) Minder
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 50,00 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
OEM-service
plaats van herkomst:
Fujian, China (Mainland)
naam van het merk:
OEM Service
modelnummer:
RSD-168002
soort stof:
Geweven polyester
functie:
Milieuvriendelijke, Breathable, Waterdicht, Windbestendig, Van harte
kraag:
Standaard
shell materiaal:
100% Polyester
techniek:
Afgedrukt
seizoen:
Winter
Clothing Length:
Regulier
Afdichtingen:
Zipper
Mouwstijl:
Regulier
Hooded:
Ja
Dikte:
Thick
Type:
Regulier
Decoratie:
Zippers
Kleur:
Gradiënt kleurrijke
Trefwoorden:
Gradiënt hoodies
Beschrijving:
Jongens kleding
Naam:
Groothandel puffer jas
Zip:
5 # nylon zip
Padding:
100% polyester p. p zachte padding
Ontwerp:
Midden lange
Look:
Puffer
MOQ:
1 stks
Betalingstermijn:
Alibaba trade assurance
Vulwerk:
Spray-bonded Watten
vulmateriaal:
100% Polyester
stijl:
Jackets

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
52X31X4 cm
Brutogewicht:
0.85 kg
Type pakket:
1 st in een polybag, sutiable aantal per karton als ur gevraagd.
Levertijd: :
Hoeveelheid(Stuk) 1 - 100 101 - 500 501 - 1000 >1000
Geschatte tijd (in dagen) 5 7 10 Te overleggen
Videobeschrijving
Product Beschrijving
Alibab online winkelen winter kinderen gradiënt hoodies waterdichte outdoor wear jongens kleding groothandel puffer jas voor kids
Beschrijving van goederen
1, stof: 100% polyester 50D waterdichte gradient kleurrijke
Alibab online winkelen winter kinderen gradiënt hoodies waterdichte outdoor wear jongens kleding groothandel puffer jas voor kids
2, voering: 100% polyester 230 t polyester
3, Padding: 300-350g
Hoge kwaliteit zip, Hooded waterdichte stof 5 # NYLON ZIP
4, maat: 130-140-150-160-170 (8-10-12-14-16)
5, de kleur: BULE/GEEL/GRIJS
6, het product zijn van harte comfortabel en goede lichaam, het is midden lange jas ontwerp
7, levering datum: 3-7 dagen na ur betaling
8, MOQ: 1 stks/Stijl/Kleur
9, voor verse orde Het monster vergoeding: USD50.00/PC (Zal terugbetalen op bulk productie)
10, voor verse orde Betaling: T/T, L/C OP ZICHT, voor groothandel: alibaba trade assurance order
11, steekproef: 5-7 dagen
 
12, OEM en ODM service zijn verkrijgbaar
POSITIE/SIZE130 cm140 cm150 cm160 cm170 cm
LEEFTIJD810121416
BODY LENGTE6266707478
SHOUDER4142434445
MOUW LENGTE5255575962
BODEM4951535557
KAP HIEGHT3535353636
BORST 1/246.548.550.552.554.5
Bedrijf Informatie

 

SHOWROOM JONGENS JACKE

 

TENTOONSTELLING

 

Beurzen

 

Verpakking & Verzending

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.