Koop 22 Krijg 2 Sanrio Verschillende Anime Game Verrassing Blind Box 0.5Mm Neutrale Pen
Guangzhou Yalu Trading Co., Ltd.
1 yr
materiaal
Kunststof
Erasable Or Not
Nee
Schrijven breedte
0.5Mm
plaats van herkomst
Guangdong, China
type
Gel Pen
gebruik
Promotionele Pen
gel inkt pen functie
Normale
modelnummer
FF
Inktkleur
Zwart
Verkoopeenheden:
Meervoud van 22
Pakketgrootte per lading:
21X15X18 cm
Brutogewicht per lading:
0.500 kg
Maatwerk
Customized logo
Min. Bestelling: 2420000
Customized packaging
Min. Bestelling: 24200000
Graphic customization
Min. Bestelling: 24200000
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
Vaste prijzen inclusief verzendkosten
Gegarandeerde levering op de geplande data
Geldteruggarantie
Prijsgids (inclusief verzendkosten)
22 stukken
792 stukken
US$ 0,77
/stuk voor 792 stukken
Inclusief:
US$ 0,40
Productprijs
US$ 0,37
Economisch verzending
Start bestelling
Aan winkelwagen toevoegen
Economisch
Verzendtotaal: US$ 289,57 voor 792 stukken
Gegarandeerde levering door
aug.1
Bescherming voor
Gegarandeerde levering via
Uw bestelling wordt na verwachting vóór de geplande data geleverd, anders ontvangt u een compensatie van 10% voor de vertraging
Geldteruggarantie
Krijg uw geld terug voor zoekgeraakte leveringen en defecte of beschadigde producten, plus retourneer gratis lokaal bij defecten