Alle categorieën
Uitgelichte selecties
Trade Assurance
Kopercentrale
Helpcentrum
Download de app
Word een leverancier

Sfp + Sfp28 Qsfp Qsfp 28 10G 25G 40G 100G Glasvezel Zendontvanger Sfp Module Globale Prijslijst

Nog geen beoordelingen
Shenzhen Link-Pp Int'l Technology Co., Ltd.Leverancier met huismerk15 yrsCN

Belangrijkste kenmerken

Belangrijkste specificatie voor de industrie

Type
Glasvezel Transceivers

Andere specificaties

modelnummer
SFP Module
plaats van herkomst
Guangdong, China
naam van het merk
Link-PP
Gebruik
Datacom, Telecom, FTTx, Wireless
garantie tijd
5-Year
Netwerk
WDM, Fixed Access, Wireless Access, Carrier Ethernet
Form Factor
SFP SFP+ SFP28 QSFP+ QSFP28 QSFP-DD XFP 1*9 Module
Max Data Rate
155M 1.25G 10G 25G 40G 100G 400G
Wavelength
850nm / 1310nm / 1550nm
Max Cable Distance
100m-160km
Connector
LC / SC / MPO
Media
SMF / MMF
DDM
Supported
Temperature Range
0 to 70°C / -40 to 85°C
Warranty
5 Yeas
Application
Data Communications

Verpakking en levering

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
10X5X2 cm
Brutogewicht:
0.030 kg

Doorlooptijd

Hoeveelheid (stukken)1 - 100 > 100
Geschatte tijd (in dagen)7Overeen te komen
Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden! Voorbeeld bestellen

Voorbeelden

Maximum order quantity: 1 stuk
Prijs van voorbeeld:
US$ 8,00/stuk

Maatwerk

Aangepast logo
Min. Bestelling: 50

Productbeschrijvingen van de leverancier

Minimale bestelhoeveelheid: 1 stuk
US$ 3,00 - US$ 800,00

Variaties

Totaal aantal opties:

Verzending

Er zijn momenteel geen verzendoplossingen beschikbaar voor de geselecteerde hoeveelheid
Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden! Voorbeeld bestellen

Voorbeelden

Maximum order quantity: 1 stuk
Prijs van voorbeeld:
US$ 8,00/stuk

Ledenvoordelen

Driedaagse coupon-weggeefactie: tot US $ 80 kortingBekijk meer

Bescherming voor dit product

Veilige betalingen

Elke betaling die u op Alibaba.com doet, is beveiligd met strikte SSL-codering en PCI DSS-gegevensbeschermingsprotocollen

Restitutiebeleid en Easy Return

Claim een restitutie als uw bestelling niet wordt verzonden, is zoekgeraakt of aankomt met productproblemen, plus retourneer gratis lokaal bij defecten