Mellonax Qsfp 56 200G Sr4 850nm 100M Compatibel 200gbase-sr4 Dom MPO-12/Upc Optische Transceiver

Nog geen beoordelingen

Belangrijkste kenmerken

Belangrijkste specificatie voor de industrie

Type
Glasvezel Transceivers

Andere specificaties

modelnummer
QSFP56-200G-SR4, SFP56-200G-SR4
plaats van herkomst
Guangdong, China
naam van het merk
USSC
Gebruik
Datacenter, telecom, isp, ftth, fttx
garantie tijd
3 jaar
Netwerk
Andere, 200g
Productnaam
Qsfp56 200g sr4 850nm 100m
Gegevenssnelheid
200gbps
Golflengte
850nm
Afstand
100m
Bron
Vcsel + pin
Tx vermogen
-3 ~ 3dbm
Rx vermogen
-6.5dbm
Connector type
Mpo/MTP-12
Certificatie
Ce rohs fcc

Doorlooptijd

Hoeveelheid (stukken)1 - 1000 > 1000
Geschatte tijd (in dagen)5Overeen te komen

Maatwerk

Customized logo
Min. Bestelling: 1000
Customized packaging
Min. Bestelling: 1000
Graphic customization
Min. Bestelling: 1000

Productbeschrijvingen van de leverancier

1 - 99 stukken
US$ 100,00
100 - 999 stukken
US$ 95,00
1000 - 4999 stukken
US$ 90,00
>= 5000 stukken
US$ 80,00

Variaties

Totaal aantal opties:

Verzending

Er zijn momenteel geen verzendoplossingen beschikbaar voor de geselecteerde hoeveelheid

Bescherming voor dit product

Veilige betalingen

Elke betaling die u op Alibaba.com doet, is beveiligd met strikte SSL-codering en PCI DSS-gegevensbeschermingsprotocollen

Restitutiebeleid en Easy Return

Claim een restitutie als uw bestelling niet wordt verzonden, is zoekgeraakt of aankomt met productproblemen, plus retourneer gratis lokaal bij defecten