Aanmelden
Aanmelden
Partij Van 20 Compatibele Vervangende Labels 62Mm X 30.48 M Voor Broer Label Primer Dk 22205 Ql 500 Papier Zonder Flap
Shenzhen Yongairui Technology Co., Ltd.
Fabrikant voor maatwerk
7 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
gebruik
Custom Sticker
type
Adhesive Sticker
functie
Heat Sensitive
materiaal
Papier
industrieel gebruik
Gift & Craft
modelnummer
DK 22205
custom order
Accepteer
plaats van herkomst
Guangdong, China
Marca compatible
brother
Estado del cartucho
Completamente
Se vende en grandes cantidades
Si
Origen
CN(Origen)
Size
62mm x 30.48m
Number of tags
20
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
3.6X3.6X2 cm
Brutogewicht:
0.380 kg
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 1000
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 1000
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 1000
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
Vaste prijzen inclusief verzendkosten
Gegarandeerde levering op de geplande data
Geldteruggarantie
Prijsgids (inclusief verzendkosten)
1 case
5 cases
10 cases
20 cases
€ 9,13
/case voor 5 cases
Inclusief:
€ 5,76
Productprijs
€ 3,37
Economisch verzending
Start bestelling
Aan winkelwagen toevoegen
Economisch
Verzendtotaal: € 16,83 voor 5 cases
Gegarandeerde levering door
jul.26
Standaard
Verzendtotaal: € 21,27 voor 5 cases
Gegarandeerde levering door
jun.28
Premium
Verzendtotaal: € 26,77 voor 5 cases
Gegarandeerde levering door
jun.24
Zes coupons van US $ 500
Bescherming voor
Gegarandeerde levering via
Uw bestelling wordt na verwachting vóór de geplande data geleverd, anders ontvangt u een compensatie van 10% voor de vertraging
Geldteruggarantie
Krijg uw geld terug voor zoekgeraakte leveringen en defecte of beschadigde producten, plus retourneer gratis lokaal bij defecten