plaats van herkomst
Fujian, China
Productnaam
Lot 4 chip en dip party trays moderne witte pinwheel melamine nieuw
Grondstof
30% melamine of 100% melamine
Levertijd
45 dagen na steekproef goedgekeurd
Monster
Bestaande sample zijn gratis
Logo
Aangepast logo zijn welkom